США можуть використати рейкотрон для захисту країн Балтії

Поділитися
США можуть використати рейкотрон для захисту країн Балтії Представники Пентагону оглядають снаряд рельсотрона і дірку в сталевій пластині, яку він проробив © The Wall Street Journal
Потужна зброя доопрацьовується і буде встановлюватися на кораблі.

У разі явної загрози для країн Балтії з боку Росії, США можуть застосувати проти агресора потужну електромагнітну гармату – рейкотрон. Про це пише The Wall Street Journal, коментуючи перші випробування цієї зброї для ВМС США.

"Військові вважають, що рейкотрон може виявитися корисним, якщо США доведеться захищати держави Балтії від Росії і надавати підтримку союзникам проти Китаю в Південно-Китайському морі", – пише видання.

"Не можна ігнорувати той факт, що Росія володіє здатністю виробляти і вистрілювати на величезні відстані звичайні боєприпаси великої маси. Нам потрібно вміти протистояти таким залпам. Рейкотрон потенційно дасть нам такий засіб", – заявив перший заступник міністра оборони США Роберт Уорк.

Рейкотрон являє собою гармату, яка використовує для розгону снаряда електромагнітну силу. У рейкотроні на першому етапі пострілу снаряд є єдиною частиною електричного кола, рухаючись між двома контактними рейками. Вже існуючі прототипи рейкотрону забезпечують дульну енергію в 33 мегаджоуля. Знаряддя споряджається кінетичними корегованими снарядами, якими може вести вогонь на дальність до 180 км. Початкова швидкість польоту снаряда рельсотрона становить близько восьми чисел Маха.

Читайте також: ВМС США у вересні отримають найдорожчий авіаносець в історії

The Wall Street Journal нагадує, що США зайнялися розробкою рельсотронов десять років тому і витратили на них 500 млн доларів. Були створені демонстраційні установки. Тепер доведеться витратити ще 800 млн, рейкові гармати можна було встановлювати на кораблі.

Перші випробування рельсотрона море передбачається провести вже в цьому році. А до 2020 року рейкові гармати повинні будь встановлені на эсминцях класу Zumwalt.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі