Топ Новини

США і їх союзники проведуть в Україні військові навчання

2 вересня 2014 в 23:38

Восени Львівська область прийме понад тисячі західних військових для спільних навчань з Україною. 

сша учения
Україна прийме більше тисячі військових із США та інших країн

З 16 по 26 вересня на території України пройдуть спільні військові навчання ЗСУ з силами Сполучених Штатів Америки, повідомляє Reuters.

Приймаючою стороною виступить Західна Україна, зокрема - Яворівський навчальний центр, що у Львівській області, на кордоні з Польщею.

У навчаннях буде задіяно більше 1 тисячі солдат, включаючи військовослужбовців США і їх союзників. Навчання носять назву Rapid Trident ("Швидкий тризуб").

Зазначимо, що НАТО розглядає дані вчення як свідчення підтримки України з боку альянсу без прямого військового втручання в конфлікт, повідомляє інформагентсво.

Зазначимо, США і НАТО помітно активізували військову присутність на території східноєвропейських союзників з-за агресивної політики Росії. Зокрема, цією восени у Східній Європі пройдуть масштабні військові навчання, на яких вперше в країни Балтії будуть переправлені танки США. Також на майбутньому саміті Альянсу в Уельсі НАТО розгляне питання про розгортання нових баз у Східній Європі, а також питання створення десятитисячних сил швидкого реагування.

За матеріалами: Reuters
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...