Топ Новини

Sony продала свою штаб квартиру у Токіо

28 лютого 2013 в 13:25

Sony продає свої активи, щоб залучити готівку, необхідну в запеклій конкуренції з китайськими і корейськими компаніями.

Sony City Osaki
Sony City Osaki продали за 1,2 млрд доларів

Компанія Sony продала одну зі своїх найвідоміших будівель - токійську штаб квартиру. Будівлю, що належить компанії, продано за 111 млрд єн або 1,2 млрд доларів компанії Nippon Building Fund і ще одному неназваному інвесторові. На японському ринку нерухомості - це друга найбільша за останні 12 місяців угода.

25-поверхова будівля Sony City Osaki було побудована у березні 2011 року, в ній  розміщувалися близько 5000 працівників компанії. Раніше Sony тут проводила найбільш гучні анонси продукції. За умовами угоди, Nippon Building Fund отримає 60% частку власності у будівлі, неназваний інвестор - 40%. Сторони також домовилися про те, що Sony продовжить займати офісну будівлю ще як мінімум п'ять років.

Минулого місяця компанія Sony погодилася продати свій будинок у Нью-Йорку за 1,1 млрд доларів, що стало найбільшою угодою в області нерухомості для американського ринку за останній рік. Інвестори кажуть, що Sony продає свої активи, щоб залучити готівку, необхідну їй для операційної діяльності. В останні роки компанія опинилася в скрутному становищі через запеклу конкуренцію з китайськими і корейськими компаніями.

Читайте також:

Sony вперше за сім років оновила свою ігрову приставку PlayStation

Sony звільнить 10 тис. співробітників

Sony представила свій перший смартфон після "розлучення" з Ericsson

За матеріалами: cybersecurity.ru
Теги Sony
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...