Швейцарія обмежила жителям ЄС доступ на свій ринок праці

24 квітня 2013 в 23:14

Економічна криза, що охопила держави Європи, змусила Швейцарію встановити квоту на трудову імміграцію з країн Євросоюзу, членом якого вона не є.

Швейцария - Евросоюз
ЄС незадоволений, що Швейцарія прикрила мігрантам доступ на свій ринок праці
warfare.ru

З травня Швейцарія вводить обмеження на приплив робочої сили з Європейського Союзу.

"Протягом наступних 12 місяців доступ працівників з країн ЄС на ринок праці Швейцарії буде обмежено",- йдеться в заяві уряду Швейцарії.

Одночасно з цим продовжено вже введені раніше обмеження, які торкаються Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини та Словенії.

Зазначимо, що Швейцарія не входить в Євросоюз, але приєдналася до його угод про свободу пересування людей.

На введення квот швейцарська влада була вимушена піти в зв'язку з економічною кризою, що охопила низку країн Європи. Вона призвела до значного збільшення припливу в країну європейців-мігрантів, особливо іспанців і португальців.

"За останні роки число іноземців, що в'їжджають в країну, щорічно перевищує на 60-80 тисяч людей число людей, що виїжджають", - зазначили в уряді Швейцарії.

Однак рішення швейцарської влади вже викликало невдоволення з боку Брюсселя, який і раніше зазначав, що Швейцарія погоджується виконувати лише ті закони ЄС, які їй вигідні.

Як заявила верховний представник ЄС із закордонних справ Кетрін Ештон, "прийняті швейцарським урядом заходи суперечать угоді про вільне переміщення людей, тому що вони створюють відмінності між групами держав-членів".

Глава європейської дипломатії вважає, що затверджені заходи "ігнорують ті великі вигоди, які вільне переміщення людей приносить як громадянам Швейцарії, так і ЄС".

Читайте також:

Жителі Європи їдуть у пошуках кращого життя в країни, що розвиваються

Жителі Кіпру виявилися в середньому в три рази багатшими за німців

Наступною жертвою боргової кризи в єврозоні може стати Словенія

Більшість британців підтримують вихід країни з Євросоюзу

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...