Топ Новини

Шість країн ЄС розслідують справу про відмивання "брудних" російських грошей

22 лютого 2013 в 22:56

Рішення об'єднати зусилля в розслідуванні справи про відмивання в європейських банках "брудних" російських мільйонів узвалили шість країн ЄС. Кіпр і країни Балтії вже розслідують справу про переведення коштів, зроблених "групою Клюєва".

dollari_03_valut_dengi.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Структури шести країн Євросоюзу, які займаються фінансовими злочинами, об'єднують зусилля в розслідуванні справи про "брудні" російські мільйони, які, як стверджував юрист Hermitage Capital Management Сергій Магнітський, відмивалися в європейських банках. Про це в п'ятницю, 22 лютого, повідомляє EUObserver.com - незалежна інтернет-газета, що висвітлює діяльність Євросоюзу.

Видання зазначає, що це рішення було прийнято після того, як 7 лютого Європейська комісія виступила з відповідною ініціативою на засіданні так званої Платформи фінансових розвідок (FIU.net), яка регулярно проводить зустрічі експертів по боротьбі з корупцією при міністерствах внутрішніх справ країн ЄС і забезпечує їм умови для обміну інформацією.

Кіпр, а також Естонія, Латвія і Литва вже перевіряють інформацію про те, що частина з 230 млн євро, ймовірно викрадених мафіозною "групою Клюєва" у російських податківців у 2007 році, була переведена на рахунки фірм на їх території через банки Росії і Молдавії. Аналогічні перевірки проводяться в Австрії і Фінляндії. Раніше прокуратури цих країн заявляли про відсутність доказів, що свідчать про здійснення відповідних злочинів на їх території.

Читайте також:

Литва слідом за США та Швейцарією заморозила рахунки росіян зі "списку Магнітського"

Обама підписав "закон Магнітського" про санкції щодо російських чиновників

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...