Сенат США проголосував за розширення санкцій проти КНДР

Поділитися
Сенат США проголосував за розширення санкцій проти КНДР Сенат проголосував одноголосно
Демократи вважають, що Обама підпише законопроект про санкції проти Північної Кореї.

У середу, 10 лютого, Сенат США одноголосно проголосував за розширення санкцій проти Північної Кореї за розробку ядерної зброї, порушення прав людини і кібердіяльність, передає агентство Reuters.

Палата представників Конгресу ухвалила подібний законопроект ще в минулому місяці. Очікується, що різниця в законопроектах двох палат Конгресу буде усунена незабаром. Сенатори від Демократичної партії вважають, що президент США Барак Обама підпише законопроект про посилення санкцій проти КНДР.

Сенатський законопроект передбачає розслідування і введення санкцій у відношенні тих, хто надає підтримку імпорту в Північну Корею пов'язаних із зброєю масового ураження технологій, порушення прав людини, відмиванню грошей в підтримку влади країни і виробництва контрафактних товарів.

У ніч на 7 лютого КНДР здійснила черговий запуск балістичної ракети дальнього радіусу дії, заявивши про запуск штучного супутника Землі.

У Південній Кореї скликали термінову нараду після отримання інформації про запуск ракети. Разом з тим, держсекретар США Джон Керрі засудив запуск ракети і назвав його "грубим порушенням" резолюцій Радбезу ООН. Він закликав до прийняття заходів, які б показали рішучість світового співтовариства вирішити проблему північнокорейської ядерної та ракетної програм.

Також дипломати США, Японії і Південної Кореї виступили за скликання екстреного засідання РБ ООН, яке, як очікується збереться вже 7 лютого.

Раніше повідомлялося, що Рада Безпеки ООН засудила запуск ракети в КНДР і має намір розширити пакет санкцій проти північнокорейського режиму.

Тим часом, США мають намір розширити санкції проти КНДР. Цей крок підтримали 418 конгресменів, проти виступили лише двоє. Нові санкції спрямовані на обмеження доступу КНДР до твердої валюти, яка необхідна йому для фінансування армії і подальших ядерних випробувань.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі