Топ Новини

Саудівська Аравія вирішила замінити обезголовлювання на розстріл через нестачу катів

11 березня 2013 в 15:48

Саудівська влада хоче замінити традиційну страту - відсіч голови мечем - на розстріл: катів мало, і вони з роботою не справляються.

Палач, Саудовская Аравия, казнь
За рік у Саудівській Аравії стратять від 50 до 100 людей

У Саудівській Аравії вирішили замінити традиційну страту шляхом відсічі голови на розстріл. На такий крок країна змушена піти через нестачу кваліфікованих катів.

У королівстві створена спеціальна міжміністерська комісія, яка обговорює питання скасування обезголовлювання "через  дефіцит катів і їхню повну відсутність у ряді регіонів".

Уряд вже порекомендував принцам, що керують саудівськими провінціями, дозволити застосування вогнепальної зброї при виконанні вищої міри покарання, повідомляє The New York Times з посиланням на місцеві ЗМІ.

Чиновники також констатували, що нечисленні "ліцензовані" кати не справляються з обсягами роботи. Їм доводиться постійно їздити у відрядження в інші регіони, що іноді призводить до запізнень і різних казусів, "що породжує нездорові чутки".

У зв'язку з цим комісія рекомендувала владі країни розглянути можливість відходу від традиційного способу виконання покарань на користь більш сучасного, що передбачає використання розстрільних команд.

Саудівська Аравія - єдина країна, яка досі використовує публічне обезголовлювання злочинців за допомогою меча. У середньому за рік у королівстві страчають від 50 до 100 людей.

Роль конституції у Саудівській Аравії виконує Коран, а кримінальним та кримінально-виконавчим процесуальними кодексами служить збірка законів шаріату.

Читайте також:

Іранські цензори домалювали "нескромну" сукню Мішель Обами на "Оскарі"

"Ісламські патрулі" карають жителів Лондона за недотримання законів шаріату

У Пакистані натовп живцем спалив звинуваченого в оскверненні Корану

У Єгипті ухвалили смертний вирок творцям "Невинності мусульман"

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...