Розвідка США очікує загроз у космосі з боку Росії і Китаю

12 березня 2013 в 19:22

За словами директора Національної розвідки США Джеймса Клеппера, загроза космічним проектам США у найближче десятиліття буде рости.

США у найближчі десятиліття зіткнуться з загрозою в космосі з боку низки країн, у тому числі Китаю і Росії, йдеться у щорічній доповіді директора Національної розвідки США Джеймса Клеппера, присвяченій сучасним загрозам.

"Космічні системи й інфраструктура дозволяють забезпечувати цілий спектр життєво важливих сервісів: позиціювання, навігацію, підрахунок часу, розвідку, спостереження і рекогносціювання. Всі вони життєво необхідні для нашої науки, економіки, суспільства та армії. Інші країни усвідомлюють наше лідерство і розробляють власні стратегії, які передбачають обмеження або припинення нашого доступу в космос", - йдеться в доповіді, яку Клеппер представив у вівторок, 12 березня в сенатському комітеті з розвідки.

За словами глави розвідки, лідерами у цій області є традиційні суперники США - Росія і Китай.

"Загроза космічних проектах США у найближче десятиліття буде рости. У 2007 році Китай провів випробування системи знищення супутників, у 2009 році один з російських військових керівників у статті, опублікованій у ЗМІ, заявив, що Москва розробляла системи протидії у космосі", - говориться в документі.

При цьому в доповіді не називається ім'я чиновника, не наводяться витяги з публікації і не називається ЗМІ, що опублікувало її.

Читайте також:

США і Китай розв'язали віртуальну війну

Сполучені Штати виступили проти Китаю у територіальній суперечці з Японією

США офіційно звинуватили Китай в постачаннях ракетних технологій КНДР

Китай і Росія демонструють силу на морі в розпал суперечки Пекіна з сусідами за багату на нафту зону

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...