Російський депутат склав список псковських десантників, які загинули на Донбасі

17 вересня 2014 в 10:36

Депутат попросив у прокуратури встановити імена та обставини загибелі всіх російських військових за останні місяці.

Леонид Кичаткин
Російський депутат склав список загиблих псковських десантників

Псковський депутат Лев Шлосберг направив головному військовому прокурору РФ Сергію Фридинському лист зі списком російських десантників, які загинули за межами місць постійної дислокації їхніх підрозділів.

За даними Шлосберга, вони загинули в період з 12 липня по 3 вересня за межами місць постійної дислокації їхніх військових підрозділів. Депутат просить встановити імена та обставини загибелі всіх російських військових за останні місяці, а також з'ясувати, хто несе відповідальність за їхню смерть.

Лев Шлосберг вів незалежне розслідування щодо випадків участі російських десантників у боях на сході України. Він є директором газети "Псковская губерния", яка стала першою, хто опублікував інформацію про поховання двох псковських десантників Леоніда Кичаткіна і Олександра Осіпова. Нарикінці серпня на Шлосберга було вчинено напад.

Нагадаємо, офіційна російська пропаганда вже визнала участь військовослужбовців РФ в конфлікті на сході України. Щоправда, росіян намагаються переконати, що солдати спеціально беруть відпустки, щоб взяти участь у бойових діях, а їхнє командування не має до цього відношення.

За матеріалами: tvrain.ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...