Топ Новини

Росія вийшла з Договору про звичайні озброєння в Європі

10 березня 2015 в 18:55

Звинувативши НАТО у розширенні альянсу, Росія в односторонньому порядку вийшла з договору, який обмежує звичайні озброєння в Європі.

танк российский
Росія більше не пов'язує себе договором про скорочення звичайних озброєнь у Європі

Росія призупинила свою участь у консультаціях за Договором про звичайні збройні сили в Європі.

"РФ прийняла рішення призупинити свою участь в засіданнях СКГ з 11 березня 2015 року. Таким чином, оголошений Росією в 2007 році призупинення дії ДЗЗСЄ стає повним", - заявив керівник делегації РФ на переговорах у Відні Олександр Мазур.

Згідно з заявою Мазура, яку цитує МЗС РФ, російська сторона протягом багатьох років робила все можливе для підтримки життєздатності режиму контролю над звичайними озброєннями (KOBE), була ініціатором переговорів з адаптації ДЗЗСЄ, ратифікувала угоду про адаптацію.

"На жаль, країни НАТО воліли фактично обходити положення ДЗЗСЄ за рахунок розширення альянсу, одночасно під надуманими приводами перешкоджаючи вступу в силу угоди про адаптацію. Цей курс, що проводився, незважаючи на наші неодноразові попередження про його згубність для режиму KOBE, привів до неминучого результату - припинення дії ДЗЗСЄ Російською Федерацією в 2007 році", - сказав Мазур.

Читайте також: Росія загрожує безпеці Східної Європи - МЗС Британії

Договір про звичайні збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ) був підписаний 19 листопада 1990 року в Парижі повноважними представниками шістнадцяти держав-учасниць НАТО та шести держав-учасниць Організації Варшавського договору. Договір обмежує розміри звичайних озброєнь в Європі.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...