Топ Новини

Росія відмовилася від допомоги США у боротьбі зі злочинністю

30 січня 2013 в 10:27

Американська сторона регулярно надавала російським компетентним органам фінансову допомогу на реалізацію антикримінальних проектів.

medvedev
Відповідне розпорядження підписав Дмитро Медведєв
Росія відмовилася від фінансової допомоги США у боротьбі зі злочинністю і наркотрафіком. МЗС Росії доручено повідомити США про прийняте рішення.

Як повідомили у прес-службі уряду Росії, розпорядження "Про припинення дії угоди між урядом Російської Федерації та урядом Сполучених Штатів Америки про співробітництво у здійсненні правоохоронної діяльності і контролю над наркотиками" підписав прем'єр-міністр РФ Дмитро Медвєдєв.

Розпорядження ініційоване МЗС Росії, оскільки зазначена угода "не відповідає реаліям сьогоднішнього дня і вичерпала свій потенціал".

"Угоду було укладено 25 вересня 2002 р. Необхідність її підписання тоді була викликана недостатнім бюджетним фінансуванням відповідних правоохоронних програм", - йдеться у пояснювальній записці.

У рамках угоди американська сторона регулярно надавала російським компетентним органам на основі відповідних листів-угод фінансову допомогу на реалізацію антикримінальних проектів.

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...