Росія у відповідь на "список Магнітського" опублікувала "список Гуантанамо"

13 квітня 2013 в 12:14

У список включено осіб, що причетні до легалізації і застосування тортур, безстрокового утримання ув'язнених (список"Гуантанамо").

МИД РФ
МЗС РФ

МЗС РФ у суботу, 13 квітня оприлюднив список громадян , яким закрито в'їзд до Російської Федерації на підставі федерального закону № 272-фз "Про заходи впливу на осіб, причетних до порушення основних прав і свобод людини, прав і свобод громадян РФ".

До списку внесено осіб, причетних до легалізації і застосування тортур, безстрокового утримання ув'язнених (список"Гуантанамо"). Це - Девід Еддінгтон, керівник апарату віце-президента США (2005-2008 рр.), Джон Ю, юридичний радник міністерства юстиції США (2001-2003 рр.), Джеффрі Міллер, командувач базою ВМС США в Гуантанамо (2002-2003 рр.), Джеффрі Харбесон, командувач базою ВМС США в Гуантанамо (2010-2012).

У США існує секретна частина "списку Магнітського", ЗМІ "внесли" у неї Кадирова

У МЗС також фігурують особи, причетні до порушень прав і свобод російських громадян за кордоном. Це: Джед Ракофф, суддя окружного суду південного округу штату Нью-Йорк; Притиндер Бхарара, федеральний прокурор з південного округу штату Нью-Йорк; Майкл Гарсіа, колишній федеральний прокурор по південному округу штату Нью-Йорк; Брендан Макгвайр, Анджан Сахні, Дженна Деббс, Крістіан Евердел, Крістофер Лавін, Майкл Розензафт - заступники федерального прокурора по південному округу штату Нью-Йорк. У список також включені Луїс Мільоне і Сем Гайе - старші спеціальні агенти Агентства по боротьбі з наркотиками, Роберт Захарьяшевич і Дерек Одні - спеціальні агенти Агентства в боротьбі з наркотиками, Грегорі Коулман, агент ФБР.

США оприлюднили "список Магнітського"

Мінфін США в п'ятницю опублікував "список Магнітського" з 18 прізвищ. Даний закон, який було названо так на згадку про загиблого в московському СІЗО аудитора фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського, було прийнято конгресом США в кінці 2012 року. Він передбачає візові і економічні санкції щодо росіян, причетних, на думку американських парламентаріїв, до порушень прав людини.

Держдепартамент США заявив пізніше, що крім відкрито опублікованого "списку Магнітського" існує і його закриття частина. Як повідомила газета The New York Times, посилаючись на людей, ознайомлених з документом, в секретну частина внесено главу Чечні Рамзана Кадирова.

Інших прізвищ із секретної частині списку видання не називає. При цьому газета зазначає, що це досить відомі російські чиновники, оприлюднення прізвищ яких може викликати у відповідь симетричні санкції щодо чиновників рівня конгресменів.

Читайте також:

У США існує секретна частина "списку Магнітського", ЗМІ "внесли" в неї Кадирова

У Росії впевнені, що "список Магнітського" ховає ідеї "перезавантаження" відносин з США

США оприлюднили "список Магнітського"

Москва і Вашингтон "поміряються списками" нев'їзних чиновників

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...