Топ Новини

Росія пробачила Кубі частину багатомільярдного боргу перед СРСР

22 лютого 2013 в 10:13

Росія погодилася списати частину 30-мільярдного боргу Куби перед Радянським союзом і домовилася поставити Гавані літаки на 650 млн доларів.

Дмитрий Медведев, Рауль Кастро
Дмитро Медвєдєв і Рауль Кастро
matviychuk.info

Росія вирішила списати частину багатомільярдних боргів Куби, накопичених ще за часів СРСР.

Відповідну угоду про врегулювання кубинської заборгованості перед Росією в розмірі 30 млрд доларів було досягнуто під час візиту російського прем'єр-міністра Дмитра Медвєдєва до Гавани.

Вона передбачає, що частину боргу спишуть, а частину реструктуризують, повідомив глава російського Мінпромторгу Денис Мантуров. Він зазначив, що мова йде про кредити, які надавав Радянський союз.

"Мова йде про врегулювання заборгованості кубинської сторони перед Росією, яка є правонаступницею Радянського союзу за наданими кредитами. Там комплексне рішення - частково списання, частково реструктуризація на десять років боргу, що залишився", - додав Мантуров.

Яку частину боргу буде списано, міністр не уточнив. За його словами, точні розміри визначить фінальна угода, яка, як очікується, буде підписана до кінця року.

Нова російсько-кубинська угода вартістю 650 мільйонів доларів також передбачає постачання на Кубу російських літаків. Як очікується, Москва надасть Гавані в оренду вісім літаків.

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...