Росія переживає нову масштабну хвилю "витоку мізків" - Business Insider

3 грудня 2014 в 15:58

Нова хвиля еміграції в Росії почалася після анексії Криму.

Кремль
Росіяни активно покидають свою країну

Після зниження в 1997-2001 роках еміграція відновилася під час третього президентського терміну Володимира Путіна, пише Business Insider.

Видання наводить цифри Федеральної служби державної статистики Росії, згідно з якою, емігрували з Росії в 2012 році майже 123 тисячі осіб, а в 2013-му - понад 186 тисяч чоловік.

У доповіді ООН йдеться, що 40 тисяч росіян звернулися за наданням притулку в 2013 році, що на 76% більше, ніж у 2012 році.

"Ефектом "бомби" стала анексія Криму, коли через місяць, у квітні, 203 659 росіян покинули країну", - наводить дані за 2014 рік автор статті.

Як заявив директор Інституту соціології Російської академії наук Михайло Горшков Reuters, офіційна статистика може бути занижена, а рельні цифри еміграції - набагато більше.

У статті зазначається, що після розпаду Радянського союзу росіяни, які виїжджали за кордон були дуже бідні, у них в основному не було кваліфікації. Нинішні ж російські емігранти - освічені і при грошах.

Читайте також: Путін робить ставку на слабкий рубль через ціну на нафту - Bloomberg

Як писала газета "Дзеркало тижня Україна", за останні 10 років кількість українських мігрантів в Америку значно зменшилося - і в майбутньому ще зменшиться. Пріоритети виїжджаючих змістилися у напрямі Західної Європи.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...