Топ Новини

Рідкісна фотографія наслідків атомного бомбардування Хіросіми знайдена в Японії

9 січня 2013 в 17:03

Про фото атомного "гриба" над Хіросімою, який розпадається на дві частини, було відомо і раніше. Проте вперше вдалося знайти цьому фактичне підтвердження.

Рідкісна фотографія, на якій зображено, як "гриб" від скинутої на Хіросіму атомної бомби розпадається на дві різні частини, одна над іншою - що трапляється дуже рідко, - знайдена в архівних матеріалах місцевої школи.

Чорно-білий знімок, як вважають, був зроблений через півгодини після бомбардування Хіросіми 6 серпня 1945, приблизно в 10 кілометрах (в шести милях) на схід від епіцентру вибуху.

"Про існування цієї фотографії було завжди відомо з книг по історії, але це вперше, коли вдалося знайти цьому фактичне підтвердження", - говорить куратор японського Меморіального музею миру (Hiroshima Peace Memorial Museum).

Виявлено фото було серед матеріалів, присвячених атомному бомбардуванню, що належали місцевій початковій школі Хонкава (Honkawa) в Хіросімі.

Найбільш відомі знімки після вибуху були зняті з повітря американськими військовими.

Американські ВПС скинули атомні бомби "Малюк" і "Товстун" на міста Хіросіма і Нагасакі в західній частині Японії 6 і 9 серпня 1945 року, на завершальному етапі Другої Світової війни. В результаті бомбардування Хіросіми загинуло близько 140 тис. чоловік, Нагасакі - біля 70 тис. чоловік.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...