Топ Новини

Путіну потрібна "дурна" пропаганда, щоб росіяни не захотіли кращого життя – Tagesspiegel

8 вересня 2014 в 18:56

На думку оглядача, Путін хоче зробити з Україною те ж, що Брєжнєв з Чехословаччиною в 1968 році.

Володимир Путін
Путіну потрібна "дурна" пропаганда, щоб росіяни не захотіли кращого життя
Найдивовижніше в українсько-російському конфлікті те, що "дурнувата" пропаганда комуністичної імперії СРСР знову повернулася.

Про це пише Гаральд Мартенштайн на сторінках німецького видання Tagesspeigel. Він нагадує, що Володимир Путін виправдав вторгнення російський військ в Україну тим, що це були солдати "у відпустці".

"Путін чітко заявив, що якщо в Україні і є російські військові, то це солдати у відпустці, які шукають гострих відчуттів. А коли в Україні з'являються російські танки, то яка ж відпустка без танка?!" – іронізує автор.

Оглядач жартує, що достатньо НАТО запропонувати Путіну скасувати всі відпустки військових в обмін на скасування санкцій, то конфлікт в Україні одразу ж завершиться.

"Путін повернув у Європу не лише імперські амбіції і територіальні війни, а й пропаганду у її найдурніших і незграбніших формах", - пише оглядач.

Німецький журналіст нагадує, якою була пропаганда СРСР в часи Холодної війни, коли Німеччина була розділена.

"Навіщо була потрібна стіна? Це була антифашистська стіна. Вона служила не для того, щоб не дозволити громадянам НДР втекти в ФРН, а щоб нібито вберегти східних німців від фашистів", - нагадує автор.

На думку оглядача, Путін намагається зробити з Україною те ж саме, що Леонід Брежнєв зробив з Чехословаччиною в 1968 році в часи Празької весни.  Автор нагадує, що Кремль почав війну з українцями тому, що, як і чехи у свій час, вони захотіли жити краще і в країні без гноблення, в країні яка буде процвітати.

В цей час Путін є "безрозсудним експлуататором територій і природних ресурсів", який репресує власний народ і розв'язує руки бандитам і олігархам.

"Путін, як і Брежнєв, боїться НАТО. Але НАТО не буде нападати на Росію, всі це знають добре. Путін боїться, що росіяни почнуть думати по-іншому", - пише автор.

Раніше газета Washington Post писала, що Захід повинен боротися з пропагандою Путіна через незалежні ЗМІ.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...