Протестуючі зірвали виступ Саакашвілі у Національній бібліотеці

8 лютого 2013 в 17:03

Кілька сотень людей, яких нова грузинська влада визнала політв'язнями, планували влаштувати президентові "коридор ганьби" і закидати Саакашвілі яйцями.

Саакашвили
Мітинг біля Національної бібліотеки у Тбілісі

Виступ президента Грузії Михайла Саакашвілі у Національній бібліотеці відкладено через різко загострену ситуацію перед входом у будівлю, де проходить акція протесту, повідомила прес-спікер Манана Манджгаладзе.

У будівлі зосереджено кілька сотень людей. Акцію протесту проводять політв'язні, визнані у цьому статусі парламентом Грузії і випущені з в'язниць у січні в рамках масштабної амністії.

Учасники акції планували влаштувати президентові "коридор ганьби" і закидати Саакашвілі яйцями.

Саакашвілі прийняв рішення 8 лютого виступити зі щорічною доповіддю, яку він підготував для виступу перед парламентом, у Національній бібліотеці, бо його виступ в законодавчому органі, за рішенням парламентської більшості, відкладено на невизначений термін.

У будівлі Національної бібліотеки відбуваються сутички між прихильниками і супротивниками Саакашвілі. Учасники акції не пропустили в будівлю мера Тбілісі Гігі Угулава, главі столичного уряду були заподіяні фізичні образи. Також у сутичці постраждала депутат парламенту Грузії від Нацруху Чіора Тактакишвілі, що намагалася пройти в будівлю.

Читайте також:

У Грузії зібрали мільйон підписів за відставку Саакашвілі

Влада Грузії оголосила про припинення переслідування прихильників президента Саакашвілі

Грузинський прем'єр Іванішвілі ініціює скасування "широких повноважень" президента Саакашвілі

Новости Грузия
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...