Топ Новини

Привітання Медвєдєва потрапило у список екстремістських матеріалів

27 лютого 2013 в 17:13

Омський суд визнав весь випуск газети "Радикальна політика" екстремістським. Крім інших матеріалів, там було опубліковано звернення президента Медвєдєва.

Боротьба російських правоохоронців з екстремізмом обернулася курйозом. У список екстремістських публікацій потрапив текст привітання колишнього президента Росії (зараз - прем'єр-міністра) Дмитра Медвєдєва.

Звернення Медвєдєва з нагоди нагородження десятої бригади спецназу орденом Жукова, опубліковане на офіційному сайті президента Росії, було передруковано газетою "Радикальна політика" у вересні 2011 року.

Восени минулого року цей випуск був визнаний Центральним районним судом Омська "повністю екстремістським". І днями був включений до Федерального списку екстремістських матеріалів, публікувати які заборонено під страхом кримінальної відповідальності, пишуть "Новые известия".

За законом, екстремістськими вважаються всі передрукування даного матеріалу, і тепер вони повинні бути прибрані з сайтів, інакше Роскомнагляд має право вимагати їх закриття. Привітання Медвєдєва надрукував і офіційний ресурс президента РФ, і багато інших сайтів, у тому числі офіційний сайт партії "Єдиная Россия".

Центральний районний суд Омська заборонив також добірку заголовків зі стрічок новин загальноросійських інформагентств за липень-серпень 2011 року, опубліковану в тій же "Радикальній політиці" під назвою "Благие вести". Під заборону також потрапила листівка партії "Демократичний союз", випущена в день путчу 19 серпня 1991 року.

Крім того, у список екстремістських матеріалів завдяки омському суду потрапили кілька текстів з журналу "Огонек", а також з білоруського опозиційного сайту "Хартія 97".

Експерти вважають, що список Мін'юсту ведеться абсолютно бездумно, і його слід закрити через непотрібність і марність.

Читайте також:

Путіна звинуватили в плагіаті: він повторив промову чиновника 4-місячної давності

Росію чекають три шляхи розвитку, і всі три - негативні

У Росії офіційно заборонили "Невинність мусульман"

На акції опозиції у Москві затримали Лімонова і наречену у весільній сукні

Новые Известия
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...