Топ Новини

Президент Туркменістану вирішив очистити країну від курців до 2025 року

17 квітня в 12:02

Розвинені країни повністю відмовляться від куріння приблизно до 2050 року. У країнах зі стрункою вертикаллю влади цей процес можна прискорити.

Бердымухамедов
Бердимухамедов збирається правити в Туркменістані вічно. Вирішив виправити свій народ
Sputnik
Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов затвердив Національну програму на 2017-2021 роки щодо реалізації Рамкової конвенції Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо боротьби з тютюном.

Як повідомляє Державне інформаційне агентство Туркменістану, програма, спрямована на боротьбу з тютюнопалінням, покликана забезпечити популяризацію здорового способу життя, збільшення тривалості життя, ефективні заходи з перетворення Туркменістану до 2025 року на країну, вільну від тютюну.

"Туркменістан займає лідируючі позиції в світі у боротьбі з тютюнопалінням, подаючи в цьому зразковий приклад іншим країнам і активно розвиваючи співробітництво з Всесвітньою організацією охорони здоров'я", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Який досвід розвинутих країн у боротьбі з палінням?

59-річний Гурбангули Бердимухамедов став президентом Туркменістану в 2007 році, і був переобраний на другий термін у 2012 році. В 2016 році він дозволив собі правити в країні вічно.

У 2011 році дослідження Citigroup показало, що населення розвинених країн у середньому приблизно до 2050 року повністю відмовиться від тютюнопаління. "Відсоток курців знижується в розвинених країнах світу, і знижується більш-менш по прямій лінії на більшості ринків", - вважають аналітики Citigroup.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Artaxerx II 17 апреля, 12:39 Якщо у країні патріотичний і порядний президент, то маючи велику владу, може зробити багато доброго на відміну від умов псевдодемократичного устрою. І напаки, коли велика влада зосереджена в руках якого-небудь старозавітного негідника. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...