Топ Новини

Президент Франції закликав ліквідувати офшорні зони в усьому світі

11 квітня 2013 в 10:15

Як безподаткову зону будуть розглядати будь-яку країну, яка відмовляється піти на повномасштабну співпрацю з Францією.

Франсуа Олланд
Соціаліст Олланд змусить платити податки всіх

Президент Франції Франсуа Олланд, який нещодавно який опинився в центрі податкового скандалу, закликав до ліквідації зон пільгового оподаткування у всьому світі. Він також віддав розпорядження французьким банкам приступити до декларування відомостей про всіх свої філії.

Олланд виступив з цією заявою після внесення у Національні збори урядового законопроекту про зміцнення моральних стандартів у країні. Цей законопроект став реакцією уряду на фінансовий скандал, який сколихнув країну в останні тижні.

Напередодні колишньому міністру з бюджетних питань Жерому Каюзаку були пред'явлені звинувачення у фінансових зловживаннях після того, як у нього виявився таємний рахунок у швейцарському банку.

Крім того, у пресі спливла інформація про те, що колишній скарбник Соціалістичної партії Жан-Жак Ожьє інвестував кошти у дві офшорні компанії, зареєстровані на Кайманових островах.

Як заявив президент, у Франції буде створено нове центральне агентство з боротьби з корупцією і фінансовими махінаціями. До 15 квітня всі міністри уряду будуть зобов'язані декларувати відомості про особистий статок в рамках кампанії з наведення фінансової дисципліни.

Жером Каюзак визнав минулого тижня, що приховував на своєму рахунку у швейцарському банку близько 600 тисяч євро. Наразі він виключений з Соціалістичної партії і чекає суду.

Виступаючи під час прес-конференції в середу, Франсуа Олланд заявив, що офшорні зони повинні бути ліквідовані в Європі і у всьому світі. "Я буду розглядати як таку безподаткову зону будь-яку країну, яка відмовляється піти на повномасштабну співпрацю з Францією", - сказав президент.

За словами президента, французькі банки повинні будуть публікувати щороку повний список своїх філій у всіх країнах світу, а також відомості про їхню діяльність.

"Іншими словами, банк не зможе вкривати операції, здійснені в офшорній зоні", - сказав президент.

Читайте також:

Олланд виконав передвиборчу обіцянку: Франція легалізувала одностатеві шлюби

В інтернет "зіллють" дані 100 тисяч власників офшорних рахунків

Росія подумає над створенням власного офшору на Далекому Сході

За матеріалами: Бі-бі-сі
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Гость 11 апреля, 12:45 Помнится, этот же персонаж предлагал налоги до 75% поднять. Надо не оффшорные зоны ликвидировать, а законы нормальные делать, чтобы людям не приходилось минимизировать свои налоги. Впрочем, подобные бредовые инициативы, как раз, и характерны для социалистов. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...