Президент Франції має намір перекласти 75%-й податок з мільйонерів на бізнес

29 березня 2013 в 11:11

Олланд пропонує, щоб 75%-й податок оплачувався компаніями з зарплат співробітників понад 1 млн євро, а не самими працівниками.

hollande.JPG
Франсуа Олланд
soirmag.lesoir.be

Президент Франції Франсуа Олланд оголосив про скорочення пенсійних і соціальних виплат у рамках плану щодо пожвавлення економіки і стримування зростання безробіття, що сприяло істотному скороченню його популярності.

Виступаючи по телебаченню, Олланд пообіцяв уникати нових підвищень податків в наступному році, а також скоротити дефіцит бюджету за рахунок істотного скорочення держвитрат, пише газета Financial Times.

У 2014 році Франція уріже держвидатки на 1,5 млрд євро, відзначив він.

"Ми не повинні чекати зростання, ми повинні самі знайти його, - заявив президент. - Я не хотів би просто приводити до ладу держфінанси. Я хочу показати, що ми можемо більше".

Він також повідомив про те, що має намір запропонувати новий варіант обкладення 75% податком доходів понад 1 млн євро. Попередню пропозицію президента про введення податку на 75% на такий рівень доходів, що стало важливою частиною його передвиборчої кампанії в минулому році, було заблоковано конституційною радою Франції та державною радою.

Тепер Олланд пропонує, щоб 75-відсотковий податок оплачувався компаніями з зарплат співробітників понад 1 млн євро, а не самими працівниками.

Такий розвиток ситуації, ймовірно, засмутить представників бізнесу, які вважають, що введення цього заходу поряд з вже вжитим урядом підвищенням податків стане загрозою для інвестицій і призведе до масового ухиляння від податків, пише газета.

Читайте також:

Незважаючи на скандал з Депардьє, президент Франції буде наполягати на введенні 75% податку для багатих

Президент Франції Олланд поїхав на саміт ЄС у Брюссель звичайним потягом

Депардьє відмовився повертатися до Франції навіть після скасування 75%-го податку

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...