Прем'єр-міністр Естонії не вірить в напад Росії на його країну – Rzeczpospolita

Поділитися
Прем'єр-міністр Естонії не вірить в напад Росії на його країну – Rzeczpospolita Естонський прем'єр-міністр не боїться "гібридної" війни. Ілюстрація © Facebook/Taavi Rõivas
Рийвас вважає, що війська НАТО в Балтії непотрібні.

Росія навряд чи піде на більш агресивні дії проти Естонії, ніж порушення повітряного простору. Так вважає прем'єр-міністр балтійської країни Тааві Рийвас.

Як повідомляє Rzeczpospolita, він не розділяє побоювання Литви і Латвії, що Москва може розв'язати "гібридну" війну проти країн Балтії, скориставшись кримським сценарієм. На думку Рийваса, НАТО не повинен розміщувати в його країні постійні військові сили для того, щоб стримати потенційну агресію Росії.

"Сценарій появи "зелених чоловічків" в Естонії такий же правдоподібний, як їхня поява у Великобританії. Естонія – член НАТО і такі дії означали б напад на весь Альянс. Жоден з членів НАТО не повинні турбуватися через можливість прямого вторгнення", - вважає естонський прем'єр.

При цьому він визнав, що пожвавлення російської військової активності біля кордонів з його країною "непокоїть". Але, за його словами, світ повинен більше перейматися "анексією частини України військами Росії, а також фактом, що в Сирії досі існує диктатура і загрозливий терористичний рух".

Раніше повідомлялося, що в Естонії вперше провели військові навчанняамериканські САУ Paladin. А в кінці жовтня голова комісії з державної оборони парламенту Естонії Марко Міхкельсон закликав Північноатлантичний Альянс проводити проти Москви "єдину силову політику".

"Росія розв'язала на західному напрямку силову гру, по суті, гібридну війну, проти якої допоможе тільки єдина силова політика НАТО", - заявив він у промові на вищих курсах державної оборони.

Агентство Reuters повідомляло, естонці вступають у військові загони через страх перед Росією. Так, оборонна ліга країн Балтії зросла на 10 відсотків до 16 тисяч солдатів з тих пір, як президент Росії Володимир Путін вирішив анексувати український Крим і відправити бойовиків на Схід України. Ці події посилили страх за свою безпеку в маленькій країні, яка входить в НАТО.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі