Топ Новини

Попадання Путіна в фінський "чорний список" розслідує прокуратура

12 квітня 2013 в 22:35

10 квітня стало відомо, що президент Росії потрапив у список організованої злочинності при Центральній кримінальній поліції через зв'язки з російським байкерским клубом "Нічні вовки".

Владимир Путин
Володимир Путін

Генеральна прокуратура Фінляндії відкрила попереднє слідство в справі про занесення президента Росії Володимира Путіна в секретний "чорний список" поліції.

Як повідомила прес-служба Генпрокуратури, слідство ведеться за статтями "перевищення службових повноважень" і "розголошення службової таємниці".

Державний обвинувач Юха-Матті Хямяляйнен зазначив, що поліція планує допитати людину, яка зробила запис про Путіна в реєстр поліції. Держобвинувач при цьому зазначила, що той, хто вніс запис до реєстру, отримав дані від ЗМІ. "Мова не йде про розвідувальну інформацію", - підкреслив він.

Розслідування за статтею "розголошення державної таємниці" вважається більш тяжким злочином, ніж внесення в реєстр підозрюваних осіб. Поки підозрюваних немає.

Нагадаємо, 10 квітня стало відомо, що президент Росії потрапив у список організованої злочинності при Центральній кримінальної поліції через зв'язки з російським байкерским клубом "Нічні вовки".

Президент Фінляндії Саулі Ніїністе назвав це "непорозумінням" і висловив надію, що це не вплине на відносини з Росією.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...