Топ Новини

Поляки "вбрали" Ангелу Меркель в ув'язнену концтабору і відправили за колючий дріт

10 квітня 2013 в 11:53

Таке зображення німецького канцлера з'явилося на обкладинці відомого польського журналу, який звинуватив німців у фальсифікації історії. Причиною став показаний у Німеччині серіал про Другу Світову війну, в якому польські партизани зображені як затяті антисеміти.

 

меркель
Ангела Меркель опинилася "за ґратами"

Канцлер Німеччини Ангела Меркель опинилася в центрі "історичного" скандалу, що розгорівся між Німеччиною і Польщею. Німецький канцлер потрапила на обкладинку відомого польського журналу Uwazam RZE, який зобразив її у вигляді в'язня концентраційного табору, вбрану у смугасту робу і хустку, стоячи за колючим дротом.

Заголовок поруч із зображенням: "Фальсифікація історії... Як німці зробили з себе жертв Другої Світової війни". Таким чином, поляки відповіли на трисерійний німецький документальний фільм "Наші матері, наші батьки", показаний в кінці березня телеканалом ZDF.

Стрічка розповідає про долю п'яти німців, однак у ній показано й бійців польського опору, які, щоправда, зображені як затяті антисеміти. Наприклад, в одній сцені група поляків, яка зупинила поїзд з в'язнями концтаборів, пропускає його, зрозумівши, що пасажири - євреї. В іншій - один з партизан говорить: "Ми топимо євреїв, як щурів", пише The Daily Mail.

Польський дипломат Єжи Марганци, що перебуває в Німеччині, написав лист телестудії, в якому назвав образу Польщі і борців польського опору "вкрай несправедливою".

Він також зазначив, що глядачі, які подивилися фільм, не дізнаються з нього ні про боротьбу поляків, ні про тисячі загиблих, ні про тих із них, хто допомагав євреям. В той же час серіал активно наводить на думку, що до знищення євреїв були причетні не тільки німці.

Телеканал ZDF заявив, що не планував спрощувати історичні факти або зменшувати відповідальність німецької нації. В той же час продюсер фільму Ніко Хофманн пояснив, що зображені в стрічці події "засновані на перевірених історичних матеріалах і не мають на меті зганьбити поляків". Що стосується обкладинки з Меркель, то її в Німеччині назвали зробленою з відсутністю смаку.

Читайте також:

Forbes визнав найбільш впливовими людьми у світі Обаму, Меркель і Путіна

Брехня і правда про Велику Вітчизняну

Меркель зізналася, що любить "радянську" їжу і все ще не може позбутися відчуття дефіциту

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Галина 10 апреля, 19:25 Немає абсолютно правих та абсолютно неправих представників різних народів та національностей. І якщо щодо сталіністів та комуністів висловлюються неоднозначно, то чому це не можуть зробити німці. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...