Топ Новини

Північна Корея зводить барикади на кордоні з Південною

24 квітня 2013 в 12:34

Військові Північної Кореї споруджують величезні бетонні колони на прикордонній території для стримування танків та іншої військової техніки Південної Кореї у разі початку військових дій.

кндр
Північна Корея будує барикади

КНДР будує протитанкові споруди з колод, каміння і цементу на території, що межує з Південною Кореєю, повідомляє китайське телебачення. В середу вранці, 24 квітня, китайський телеканал Beijing TV показав, як військові Північної Кореї споруджують величезні бетонні колони на прикордонній території.

На думку телеканалу, барикади будуть стримувати танки та іншу військову техніки Південної Кореї у разі початку військових дій. Журналісти відзначають, що споруда протитанкових барикад є далеко не буденною справою для північнокорейців, і припускають, що керівництво КНДР готується до війни.

Між тим, південнокорейські неурядові організації заявляють, що влада Південної Кореї перешкоджає доставці гуманітарної допомоги населенню КНДР. Щонайменше, три організації розповіли про те, що запитували дозволу Сеула відправити допомогу, але отримали відмову з міністерства у справах об'єднання Південної Кореї. Інші неурядові організації повідомили, що навіть якщо б цей дозвіл було отримано, загальна ситуація на півострові ускладнює постачання.

У самому міністерстві у справах об'єднання, що контролює постачання гуманітарної допомоги, заявили, що не збираються забороняти постачання, але кожен випадок має розглядатися окремо. "Ми даємо дозвіл залежно від того, що відправляється, наскільки запропонований товар може полегшити страждання північнокорейців і яка терміновість", - сказали там.

Нагадаємо, 18 квітня Південна Корея назвала абсурдними умови КНДР для початку мирного діалогу після періоду ескалації.

Раніше держкомітет оборони КНДР розповсюдив заяву про те, що США і Південна Корея повинні відмовитися від військових маневрів в інтересах врегулювання ситуації. В опублікованій заяві політичного департаменту цієї організації містилася також вимога анулювати резолюції, схвалені Радою Безпеки ООН "під абсурдними приводами" - у відповідь на запуск супутника в грудні минулого року і підземне ядерне випробування в лютому цього року.

Вашингтону, підкреслював північнокорейський комітет, окрім цього "необхідно вивести всі ядерні озброєння з території Корейського півострова".

Зазначимо, що південнокорейські аналітики чекали запуску північнокорейської ракети у день народження засновника КНДР Кім Ір Сена 15 квітня, проте цього так і не сталося. При цьому багато хто звернув увагу на те, що нинішня головна людина у Пхеньяні Кім Чен Ин довго не з'являвся на публіці.

Читайте також:

США вирішили змінити традицію нагороджувати КНДР за повернення за стіл переговорів

Північна Корея попросила продовольчу допомогу у Монголії

Генсек ООН заявив, що КНДР ніколи не визнають ядерною державою

КНДР пред'явила Південній Кореї ультиматум

 

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...