Топ Новини

Південна Корея вперше запустила ракету-носій із супутником

30 січня 2013 в 11:23

Спільний з Росією проект "з освоєння мирного космосу" почався у 2004 році. Запустили Ракету лише з третьої спроби.

ракета
Російську ракету запустили з третьої спроби

Південна Корея запустила першу у своїй історії ракету-носій із супутником. Запуск виявився успішним, ракета набрала цільову висоту і вивела супутник на задану орбіту. Трансляцію запуску ракети вело корейське телебачення.

Це вже третя спроба запуску ракети-носія Naro-1 (KSLV-1). Перші дві завершилися невдачею. Корейські ЗМІ назвали третій запуск Naro-1 "останнім шансом".

Росія і Південна Корея домовилися про спільну розробку і створення південнокорейського космічного ракетного комплексу з ракетою-носієм легкого класу KSLV-1 у рамках двосторонньої міжурядової угоди про співпрацю у сфері дослідження і використання космічного простору у мирних цілях.

Контракт про створення KSLV-1 був підписаний у жовтні 2004 року. З російської сторони у проекті беруть участь ДКНВЦ им.М.Хрунічева, що відповідає за розробку комплексу в цілому, НВО "Енергомаш" - розробник і виробник двигуна першого ступеня, а також Конструкторське бюро транспортного машинобудування, що відповідає за розробку проекту наземного комплексу.

Третя спроба запуску ракети носія неодноразово відкладалася у зв'язку з різними обставинами. Спочатку запуск був запланований на 26 жовтня 2012 року, але не відбувся через витік палива і був перенесений на кінець листопада. 14 листопада південнокорейські ЗМІ повідомили, що запуск може бути знову перенесений у зв'язку з необхідністю доставки з Росії запчастини для усунення раніше виявлених пошкоджень.

Читайте також:

Японія запустила два розвідувальних супутники

Південна Корея заявила, що ракета КНДР здатна досягти США

Північна Корея запустила ракету з супутником, викликавши гнів США і країн-сусідів

 

РБК
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...