Топ Новини

Переважні почуття росіян з приводу Майдану - "подив, здивування, роздратування"

26 грудня 2013 в 15:49

Більшість росіян стежать за Майданом, довіряють своїм ЗМІ, здивовані, роздратовані і обурені подіями в Україні.

Майдан
Росіяни, обурені "діями Заходу", організували мільйонний Майдан в центрі Києва

У більшості росіян дії протестувальників на київському Майдані викликають негативні почуття: у 19% - здивування, подив, у 13% - роздратування, у 13% - обурення.

Як свідчать дані опитування "Левада-Центру", у 2% росіян Майдан викликає захоплення, а у 6% - схвалення. Ніяких емоцій не відчувають 41% опитаних, а 6% не змогли відповісти.

"Дуже пильно" стежать за подіями в Україні 4% опитаних, "досить уважно" - 21%, "без особливої уваги" - 40%, "зовсім не стежать" - 17%, "нічого не чули" - 18%.

Більшість росіян в цілому довіряють інформації російських ЗМІ про Майдан - "повністю довіряють" 9% і "скоріше довіряють" 52%.

Роздратування і обурення у 28% опитаних викликають "дії керівництва країн Заходу, що здійснює політичний тиск на Україну", у 21% респондентів - "дії влади України, що маневрують між Росією і країнами Заходу", у 13% - "дії української опозиції, яка намагається домогтися своїх цілей методами вуличних протестів", 8% - "дії російського керівництва, що чинить політичний та економічний тиск на Україну". У 35% не виникає ніяких побоювань, подразнення чи обурення з приводу розвитку подій в Україні.

Відносна більшість (41%) росіян вважають, що протестувальників на Майдан виводить насамперед "вплив Заходу, що прагне втягнути Україну в орбіту своїх політичних інтересів", 27% вважають, що "націоналистичні настрої", 13% - "прагнення зробити Україну такою ж цивілізованою країною, як і інші країни Європи", 12% "прагнення звільнити Україну від економічного та політичного диктату Росії, стати незалежними", 9% - "обурення корумпованим режимом Януковича", 9% "почуття громадянської гідності, що не приймає свавілля влади".

Опитування проведено "Левада-Центром" 20-24 грудня 2013 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1603 людей у віці 18 років і старше у 130 населених пунктах 45 регіонів країни. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Читайте також:

Гаррі Каспаров у відеозверненні привітав Майдан

Опозиція анонсувала виїзний автомайдан у Межигір'ї

Руслана повернеться ночувати на Євромайдан, як тільки вилікує бронхіт

На Майдані встановили хату, в якій можна прописатися

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Олег 26 декабря, 21:03 Путіну вигідно мати такий затюканий і недалекий народєц.. :) Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • московитамЄчимЗайнятись 26 декабря, 19:55 Турботу Московії ми пам"ятаємо з 17 століття, від Петра I, Батурин, Запоріжська Січ, терор, розстріли, репресії, колективізація, голодомори, репресії, ГУЛАГИ, німецькі танки з Заходу на Схід, радянські танки зі Сходу на Захід, репресії. Не віддає борги за завдані збитки українському народу, природі України ! Московити залишили – Німеччину, Польщу, Угорщину, Чехословаччину, Румунію, Литву, Латвію, Естонію..а в Україні їх тримає 5-а колона,що виникла в областях зачищених голодомором 1933 г. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...