Топ Новини

Парламент Ізраїлю очолив син костромського священика, уродженець України

18 березня 2013 в 16:35

Новим главою Кнесету став радянський дисидент Юлій Едельштейн. Ще один виходець із СРСР очолив ізраїльський МЗС.

Юлий Эдельштейн
Юлій Едельштейн

На пост спікера Кнесету (ізраїльського парламенту) 18 березня був затверджений колишній радянський дисидент, син російського православного священика Юлій Едельштейн.

Кандидатуру Едельштейна запропонував правлячий партійний блок "Лікуд-Бейтену", що відмовив у третьому терміні ветерану партії "Лікуд" Реувену Рівліну.

На пленарному засіданні Кнесету Едельштейна підтримали 96 зі 120 депутатів, після чого 54-річний уродженець українського міста Чернівці отримав дерев'яний молоток - символ повноважень голови парламенту.

Батько політика - відомий священик Російської православної церкви Юрій (Георгій) Едельштейн, який, прийнявши сан в зрілому віці в 1979 році, досі служить в селі Карабанове Костромської області.

Борець за права євреїв у Радянському союзі, Едельштейн переїхав до Ізраїлю у 1987 році і зайнявся громадською та політичною діяльністю. Він стояв біля витоків партії російськомовних репатріантів "Ісраель ба-Алія", що пізніше влилася в "Лікуд", шість разів поспіль обирався депутатом Кнесету, був віце-спікером, міністром імміграції і абсорбції. В уряді він очолював міністерство інформації і зв'язків із діаспорою.

Кнесету також належить затвердити і привести до присяги новий уряд, сформований після виборів у Кнесет 19-го скликання. Його знову очолить лідер правих Біньямін Нетаньяху.

Цікаво, що у верхівку політичної еліти потрапив ще один виходець із колишнього СРСР: Зеев Елькін очолить МЗС Ізраїлю до закінчення суду над головою цього відомства.

Читайте також:

Прем'єр Туреччини викликав міжнародний скандал, порівнявши сіонізм із фашизмом

Ехуд Барак порівняв кризу на Близькому Сході з крахом Османської імперії

Ізраїль закликав США завдати удару по ядерним об'єктам Ірану

Праві повернули собі більшість у парламенті Ізраїлю

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Григорій 16 марта, 22:16 "Сучасне суспільство характеризує глибока ідеологічна та духовна криза, девальвація моральних цінностей, споживацький характер, технократичність мислення та прагматизм" --- і далі по тексту до кінця статті все правильно, крім одного. Не "сучасне суспільство", а сучасне ЄВРОПЕЙСЬКЕ суспільство і ті, що наслідують його принципи! Але крім Європи ще існує Схід, де картина зовсім інша. Вони відстали від "нас" щодо здобутків цивілізації, але цінності, мораль, ідеологія і т. п. в них забезпечують їм виживання надійніше, ніж європейцям. Так що нинішнє покоління застане час, коли Європа поступиться всіма своїми духовними пріоритетами Сходу, буде заселена вихідцями зі Сходу, а знамениті "європейські цінності" будуть вивчати студенти в "Історії стародавнього світу". Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...