Папа Римський Франциск відмовився від трону

21 березня 2013 в 18:28

Франциск продовжує проявляти чудеса скромності і аскетизму. Згідно з указом новообраного понтифіка, папський трон, що знаходиться в Климентинському залі Апостолького палацу у Ватикані, замінили звичайним кріслом.

Новий Папа Римський Франциск вкотре виявив скромність, оглянувши свою резиденцію у Ватикані. Про це повідомляє італійське видання La Stampa.

Згідно з указом новообраного понтифіка, папський трон, що знаходиться в Климентинськом залі Апостолького палацу у Ватикані, замінили звичайним кріслом.

За даними видання, Франциск також попросив скоротити кількість відведених для нього кімнат. У ході огляду резиденції понтифік сказав: "Тут достатньо місця для 300 людей".

Він попросив, щоб його житло було якомога більш простим і не таким великим.

Оглядачі відзначають, що для Франциска характерне прагнення спростити своє життя, щоб бути ближчим до вірян. Так, зокрема, він замінив лімузин на мікроавтобус.

Скромність Франциска напередодні інтронізації 19 березня стала причиною курйозу. Вирішивши не турбувати секретаря, він сам подзвонив голові Ордена Єзуїтів генералу Адольфо Ніколасу.

Оператор, який не чекав дзвінка від Папи, відповів: "Папа Римський? Так? А я Наполеон". Франциск відреагував спокійно, після чого оператор зрозумів свою помилку.

Читайте також:

Папа Римський Франциск офіційно зійшов на Святий престол

Ватикан відкидає звинувачення в зв'язках Франциска з аргентинською хунтою

Глава УГКЦ запросив папу Франциска в Україну

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...