Топ Новини

Обама відмовився від 5% своєї зарплати на знак солідарності з народом

4 квітня 2013 в 08:48

Президент США збирається повертати у скарбницю близько 20 тисяч доларів на рік.

Барак Обама
У 2011 році Обама з дружиною пожертвували на благодійність понад 172 тисячі доларів
gorod.tomsk.ru

Президент США Барак Обама прийняв рішення повертати в бюджет 5% своєї зарплати на знак солідарності з державними службовцями, які постраждали від скорочення витрат уряду у рамках секвестру бюджету.

Про це оголосив офіційний представник Білого дому, пише The Washington Times.

Зарплата президента США встановлена законом у розмірі 400 тисяч доларів на рік. Таким чином, Обама збирається повертати у скарбницю близько 20 тисяч на рік. Президент пообіцяв виписувати чек Мінфіну щомісяця, починаючи з квітня.

- Чверть американців підозрюють в Бараку Обамі антихриста

Як випливає з податкової декларації президента, сукупний дохід Барака і Мішель Обами в 2011 році склав 789 тисяч 674 доларів. Цей показник виявився істотно нижче доходів як за 2010 рік (1,7 млн доларів), так і за 2009-й (5,5 млн доларів).

Близько половини доходу сім'ї Обами в 2011 році забезпечила зарплата президента. Інше надійшло від продажу книг Обами. Президентське подружжя пожертвувало на благодійність в 2011 році понад 172 тисяч доларів.

Нагадаємо, на початку березня у США почалася процедура автоматичного секвестру бюджету - скорочення витрат на 1,2 трлн доларів протягом найближчих десяти років і вже на 85 млрд доларів до кінця нинішнього фінансового року.

Обама заявив, що в результаті секвестру бюджету Сполучені Штати втратять близько 750 тис. робочих місць. Основний удар припаде на силові структури, малий бізнес і середній клас.

Читайте також:

Білий дім США закрили для екскурсій: не вистачає грошей на персонал

Обама попросив у Конгресу 100 млн дол. на створення карти головного мозку

За матеріалами: bfm.ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...