Топ Новини

Німеччина відкриває ринок праці для фахівців із третіх країн

27 лютого 2013 в 16:28

Дотепер із країн, які не є членами ЄС, у ФРН могли працювати лише фахівці з вищою (університетською) освітою. Тепер з липня таке право отримають і володарі дипломів про професійно-технічну.

Німеччина відкриває ринок праці для фахівців, які мають диплом про отримання професійної освіти, з країн, які не є членами Євросоюзу.

Відповідні зміни до закону про працевлаштування іноземців у середу ухвалив німецький уряд.

"Зміни до закону про працевлаштування іноземців, прийняті сьогодні федеральним урядом, відкривають німецький ринок праці для кваліфікованих робітників з третіх країн", - наголошується у повідомленні відомства преси та інформації ФРН.

Дотепер із країн, які не є членами ЄС, у ФРН могли працювати лише фахівці з вищою (університетською) освітою. З серпня минулого року для них введена так звана "блакитна карта". З липня цього року, за новою постановою німецького уряду, таке право отримають і володарі дипломів про професійно-технічну освіту з третіх країн.

Для того, щоб фахівцям з-за кордонів ЄС працевлаштуватися у Німеччині, закон передбачає два основні умови. По-перше, іноземний диплом повинен пройти процедуру визнання у ФРН. По-друге, на професію повинен існувати попит на німецькому ринку праці. Відповідний список регулярно публікується федеральним агентством праці.

Читайте також:

Для отримання німецької візи вимагають відбитки пальців

Британія запускає антирекламу своєї країни, щоб зупинити потік іммігрантів

ООН прогнозує рекордний рівень безробіття в 2013 році

Українські студенти їдуть вчитися в Росію, Німеччину та Польщу

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...