Німеччина поверне в країну золотий запас

15 січня 2013 в 20:03

Центральний банк Німеччини - Бундесбанк - прийняв рішення повернути з США і Франції 150 тонн золота, яке було передано ФРН на зберігання в ці країни на піку "холодної війни".

Німеччина переглянула концепцію зберігання своїх золотих резервів і вирішила повернути в країну частину, яка зберігалася за кордоном. За даними видання, офіційно про плани Німецького федерального банку (Deutsche Bundesbank) буде оголошено в середу, 16 січня. Зокрема, Німеччина збирається забрати частину золотих резервів з Нью-Йорка і повернути все золото, що зберігається в Парижі.

Таким чином Deutsche Bundesbank частково виконає рекомендації федеральної рахункової палати, яка радила розробити нову концепцію зберігання золота і перевірити якість дорогоцінного металу, що знаходиться за кордоном.

На даний момент Німецький федеральний банк зберігає золоті резерви в Нью-йорку, Парижі, Лондоні та Франкфурті. В цілому ФРН має майже 3,4 тисячі тонн золота, і його вартість оцінюється в 150 мільярдів євро. У Федеральному резервному банку в США розміщено 45% з них, у Банку Франції - 11%, Банку Англії - 13%, а в Німецькому федеральному банку - 31%.

Спочатку Deutsche Bundesbank, заснований у 1957 році, вирішив виділити золоті запаси по декільком країнам з побоювань за його збереження на тлі "холодної війни". На даний момент цей аргумент втратив свою актуальність.

Читайте також:

Сорос закликав Німеччину відмовитися від євро для подолання кризи в ЄС

У країнах ЄС збираються ввести податок на фінансові операції

Єврокомісія представила план розвитку єврозони

У Німеччині назвали умови підписання угоди про асоціацію між ЄС і Україною

За матеріалами: Лента.ру
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...