Топ Новини

Німеччина починає боротьбу проти російської пропаганди - WSJ

28 січня 2015 в 14:56

Німеччина покладає роль борця проти пропаганди на новий англомовний новинний сервіс.

путин телевизор стабильность
Новий англомовний новинний сервіс Німеччини буде боротьбся з пропагандою Путіна
ukrday.com
Німеччина запускає новий новинний сервіс для протидії в Європі агресивній російській пропаганді, пише The Wall Street Journal.

Deutsche Welle планує запустити новий мультимедійний сервіс англійською мовою під назвою DWNews в квітні. Президент Deutsche Welle Пітер Лімбург заявив, що новий сервіс призначений для "викликів, що виникають у зв'язку з пропагандою Путіна".

Росія розширює свою сферу впливу в Європі через ЗМІ (Russia Today, або РТ), продукти медіа РФ виходять англійською та німецькою мовами. З допомогою своїх ЗМІ Росія повідомляє про кризу в Східній Україні, звинувачуючи США у військовій залученості в конфлікт у регіоні.

Уряд канцлера Ангели Меркель покладає на Deutsche Welle, і його новий DWNews сервіс, центрову роль у новій боротьбі. У цьому році річний бюджет медіакомпанії зріс на 9,3%, до 294 млн. євро ($ 332 млн). Раніше на цьому тижні, компанія відкрила бюро в Києві. Розширений бюджет медіакомпанії розраховувався, виходячи з потреб на новий новинний сервіс.

Разом із цим, знайшлися й противники такого рішення німецького уряду. "Я не хочу бачити Deutsche Welle рупором МЗС Німеччини", - сказав депутат опозиційної лівої партії Die Linke Харальд Петцольд.

Для уряду Німеччини ж ця телекомпанія ідеально підходить для протистояння російській пропаганді. "Deutsche Welle є маяком для демократії в Німеччині в усьому світі", - сказала німецький міністр культури і засобів масової інформації, в німецькому парламенті Моніка Грюттерс в грудні минулого року. "Для когось-це єдиний зв'язок з вільним світом", - сказала вона.

Deutsche Welle віщає на більш ніж 30 мовами, і має аудиторію по всьому світу в 100 млн. чоловік кожного тижня.

Читайте також: ЄС може створити російськомовний канал для боротьби з російською пропагандою

Повідомлялося, що в Євросоюзі прийняли рішення про розробку питання боротьби з пропагандою Росії. Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Ринкевичс раніше повідомляв, що Євросоюз розглядає можливість створення нового російськомовного телевізійного каналу, метою якого буде боротьба з російською пропагандою.

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...