Навальний знайшов в Тоскані віллу російського міністра

16 березня в 14:31

Мешканці Новосибірська оплачують своїм ЖКГ-тарифом італійську віллу і все красиве життя міністра.

Тезоро
У російського міністра в Тоскані виявили "Скарб" вартістю 13 млн доларів
Навальный
Російський опозиціонер Олексій Навальний оприлюднив нове розслідування - про майно міністра уряду Росії у справах "відкритого уряду" Михайла Абизова.

"Ніхто не розуміє, що таке "відкритий уряд" і навіщо він, але Михайло - справжній міністр. Зарплата, машина, апарат, всі справи. І так трапилося, що є у нього чудовий італійське маєток. Він його, втім, і не приховує. А маєток це теж, як би не було смішно, висить в тому ж конгломераті фірм і компаній, де і новосибірська енергетика", - зазначив Навальний.

За даними розслідування, Абизову належить холдингу "Ру-ком", який в свою чергу володіє фірмою "Сибэко" - монополістом на ринку ЖКЖ в Новосибірської області.

"Тобто платежі за ЖКГ з новосибірців - це у міністра Абизова дохідна частина, а резиденція Тезоро (в перекладі "Скарб") - видаткова частина. Так що, дорогі жителі Новосибірська, ви своїм тарифом оплачуєте, в тому числі, і цю чудову віллу, як і все інше красиве життя міністра рідного уряду", - заявив Навальний.

Опозиціонер закликав жителів Новосибірська 19 березня вийти на мітинг проти підвищення тарифів. "Якщо буде багато народу, то рішення про підвищення тарифу скасують - нікуди не дінуться. Вони ж самі знають, що можна і не підвищувати", - підкреслив він.

Читайте також: В Росії Якуніна почали перевіряти на корумпованість – Навальний

На початку березня Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального оприлюднив розслідування про елітну нерухомість голови уряду РФ Дмитра Медведєва, яка була придбана корупційним шляхом. У розслідуванні йдеться, що Медведєв створив багаторівневу корупційну схему отримання хабарів від олігархів. В обслуговуванні схем прем'єр-міністра РФ задіяні тисячі людей, а його нерухомість охороняють державні спецслужби. Зокрема, у Медведєва знайшли виноградники в Італії.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...