Мінфін США оголосив про введення санкцій проти північнокорейських чиновників і організацій

Поділитися
Мінфін США оголосив про введення санкцій проти північнокорейських чиновників і організацій США ввели санкції проти Пхеньяну © techtrape.wordpress.com
На території США заморожені всі активи, що потрапили під санкції осіб, громадянам США заборонено контакти з ними.

У середу, 2 березня, Міністерство фінансів США оголосило список з 12 громадян і п'яти організацій КНДР, проти яких були введені санкції у відповідь на випробування ядерної зброї і балістичних ракет.

Це сталося практично одночасно з голосуванням Ради Безпеки ООН за розширення санкцій проти північнокорейського режиму.

Під санкції Мінфіну США потрапили, зокрема, 10 функціонерів, пов'язаних з військовими структурами, в тому числі, міністр оборони КНДР Пак Єн Сік.

Режим санкцій поширений на Центральну військову комісію Трудової партії Кореї, на яку покладено відповідальність за вироблення військової політики ТПК і за керівництво військово-промисловим комплексом країни в координації з Державним комітетом оборони КНДР, проти якого також введені санкції.

Санкції також торкнулися Державного управління за аерокосмічному розвитку, Міністерства атомної промисловості та Академії державної оборони КНДР.

На території США заморожені всі активи, що потрапили під санкції приватних осіб і організацій. Крім того, громадянам США забороняється вступати в ділові контакти з ними.

Читайте також: США та Китай погодили розширення санкцій ООН проти КНДР

2 березня Радбез ООН одноголосно підтримав найжорсткіший за останні 20 років проект резолюції про розширення санкції проти Пхеньяну.

Сполучені Штати та їх союзники, при цьому, наполягали на більш жорсткому варіанті санкцій, але Китай домігся від них скасування тих заходів, які можуть дестабілізувати КНДР, остаточно розваливши її економіку.

Новий пакет санкцій проти Північної Кореї був підготовлений США та її союзниками у зв'язку з проведенням останніх власних ядерних і військово-космічних випробувань в січні-лютому цього року. 6 січня КНДР заявила про успішні випробування водневої бомби, а 7-го лютого РБ ООН засудила її за випробування балістичної ракети. За кілька годин до голосування Радбезу щодо нового пакету санкцій, про загрозу ядерної програми КНДР заявили дипломати Південної Кореї і США.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі