"Ми зробимо Америку знову великою": інавгураційна промова Трампа

20 січня в 19:30

Трамп виголосив свою першу промову в якості президента США. Вибори, схоже, не скінчилися...

121
Трамп виголосив першу промову як президент
Bloomberg
Дональд Трамп виступив зі своєю першою промовою в якості президента США і пообіцяв повернути владу народу Америки.

Повна мова 45-го президента США:

"Дорогі співвітчизники і люди всього світу, спасибі вам! Ми ​​громадяни Америки об'єдналися і зробили цю роботу. У нас є можливість побудувати країну для всіх людей. Разом ми будемо визначати курс Америки і світу на багато-багато років вперед. Ми будемо стикатися з випробуваннями і тяготами, але ми все зробимо.

Ми вдячні президенту Обамі і першої леді Мішель за їх допомогу під час процесу переходу влади. Сьогодні ми не просто передаємо владу від одних іншим, ми передаємо владу з Вашингтона Округу Колумбії вам - народу. Дуже довго невелика група в столиці насолоджувалися усіма бонусами, а люди платили цю ціну. Влада користувалися привілеями, і поки вони прадзновалі, ви страждали. Заводи закриті, роботи немає, але ми все змінимо! І все зміни починаються прямо тут і зараз. Тому що цей момент належить вам - всім, хто зібрався тут і всім, хто дивиться по всій Америці. Це ваш день і ваша країна.

Головне не те, яка партія контролює владу. Головне те, яку партію контролює народ. 20 січня запам'ятається тим, що влада знову стала належати людям. І в центрі цього руху повинна бути ключова уверненность, що народ існує для того, щоб служити собі.

Це справедливо. Це розумно. Це вимоги праведних людей. Але для багатьох наших співвітчизників реальність буває іншою: люди втрачають свої будинки, свою роботу, освітня система не надає освіти нашої молоді, не дає їм знань. І злочинність, банди, наркотики, грабіж країни. Ця американська різанина припиниться прямо тут і прямо зараз.

Ми - одна нація. І їх біль - це наш біль. І їх успіхи стануть нашими успіхами. Ми станемо для всіх будинком і долею. Присягу, яку я склав сьогодні - це присяга вірності всім американцям.

Десятиліттями ми субсидували чужі армії, ми захищали інших, але не захищали себе. Багато десятиліть ми витрачали трильйони доларів за кордон в той час, коли інфраструктура Америки розпадалась на частини, один за іншим закривалися заводи. І вони навіть не подумали про мільйон робочих, які залишилися без роботи. Багатство нашого середнього класу зникло. Але це було в минулому. Зараз ми дивимося тільки в майбутнє.

Америка стане першою!

Ми зібралися тут, щоб бути почутими в кожному куточку країни, від океану до океану, в усьому світі. Я буду боротися за вас кожним м'язом свого тіла і ніколи не підведу вас. Америка знову почне перемагати, як ніколи раніше. Ми повернемо наші кордони, повернемо наше багатство і повернемо наші мрії.

Кожне рішення з міжнародної політики, податків, міграції буде належати громадянам. Ми повернемо наших людей на вірний шлях. Купуй американські і наймай на роботу американців!

Ми повернемо кордону, будинки, вашу роботу, ваше багатство і ваші мрії. Ми побудуємо нові дороги, шосе і мости по всій країні. Ми повернемося до будівництва країни. Ми - велика нація. І ми будемо сяяти в приклад іншим, хто піде за нами.

Ми об'єднаємо весь цивілізований світ проти радикальних терористів. Ми їх знищимо, зітремо з лиця землі.

Погана сторінка політики закінчилася. Відкрийте своє серце патріотизму - там немає місця упередженням. Біблія говорить - добре, коли люди живуть у єдності. І коли Америка єдина - Америку не зупинити. Не бійтеся. Ми вас захистимо. Головне - нас захищає Бог. Ми повинні широко думати і ще ширше мріяти.

Ми повинні чесно говорити про свої думки. Ми розуміємо в Америці, що народ живе тільки тоді, коли він хоче більшого.

Ми більше не допустимо політиків, які тільки говорять, але нічого не роблять. Часи порожніх балачок залишилися позаду. Зараз час діяти. Не кажіть ніколи, що це неможливо, адже у нас є душа. Ми не здаємося. І країна наша буде процвітати знову. Ми бачимо народження нового тисячоліття. Ми хочемо звільнити землю від хвороб.

Немає різниці, чорношкірі, білі, азіати - у всіх червона кров патріотів. І коли народжується дитина, або в Детройті, або в Небрасці, вони дивляться на одні й ті ж зірки на одному і тому ж небі - всі однакові, створені Богом. Ми всі любимо свободу і у нас великий американський прапор.

Я звертаюся до всіх американців, від океану до океану - ви більше ніколи не будете ігноровані. Ваш голос, надії і мрії стануть державною політикою, все буде визначати наш американський курс.

Разом ми зробимо Америку сильної, багатою, гордою і безпечною країною і звичайно ж знову зробимо Америку великою!

Благослови вас Господь і благослови Господь Америку! "

Читайте також: Інавгурація Дональда Трампа: цікаві факти

Дональд Трамп офіційно прийняв президентську присягу. З цього дня, п'ятниці, 20 січня, відраховується перший термін його повноважень.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Сергій Терещенко 20 января, 21:23 Риторика Юлі Володимировни та Олега Ляшка - вил не вистачало - і точно Ляшко - настав час популистів при владі. Нічого йому завтра вспомнять республіканці з демократами про те що пройшов час партій. Думаєцааа мені що це буде самий короткий президентський термін в історії США Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...