Меркель впевнена в успішному подоланні Німеччиною кризи біженців

Поділитися
Меркель впевнена в успішному подоланні Німеччиною кризи біженців За словами Меркель, якщо вдасться інтегрувати біженців в німецьке суспільство, то ФРН виграє як з економічної, так і суспільної точок зору © news-front.info
ФРН працює над скороченням потоку мігрантів в довгостроковій перспективі.

Канцлер німеччини Ангела Меркель переконана, що ФРН успішно подолає кризу біженців, і вважає, що в разі прийняття правильних заходів приплив мігрантів в майбутньому являє собою шанс.

"Справді, час, в якому ми живемо, особливо складне. Але також правда полягає в тому, що ми впораємося з цим, оскільки Німеччина - сильна країна", - зазначила канцлер ФРН.

За її словами, якщо вдасться інтегрувати біженців в німецьке суспільство, то Німеччина виграє "як з економічної, так і суспільної точок зору".

"Я переконана, що в разі правильних дій приплив і інтеграція такої великої кількості людей у майбутньому являють собою шанс", - сказала Меркель.

Вона підкреслила, що Німеччина працює над скороченням потоку біженців в довгостроковій перспективі.

"На національному рівні, в Європі і на міжнародній арені ми працюємо над тим, щоб посилити охорону зовнішніх кордонів Європи, нелегальну міграцію перетворити в легальну, усунути причини втечі людей і таким чином відчутно скоротити число біженців в довгостроковій перспективі", - додала Меркель.

Повідомлялося, що в Німеччину прибуде до мільйона біженців в 2015 році. А згідно з прогнозом Євросоюзу, ще три мільйони мігрантів прибудуть в Європу до кінця наступного року. За даними ООН, понад 750 тисяч біженців прибули до берегів Європи через Середземне море з початку 2015 року.

Німеччина займає найбільш активну позицію в прийомі біженців. Щодня в країну прибуває до 10 тисяч осіб. За перші 6 місяців 2015 року Німеччина прийняла у себе найбільше мігрантів - 450 тисяч осіб, до кінця року їх буде 800 тисяч, всього - 1,3 млн.

Проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі