Майже 80% жителів Росії проти знесення пам'ятників Леніну

19 квітня в 19:09

Громадяни РФ позитивно оцінюють роль Леніна в історії їхньої країни, але згодні винести його з мавзолею.

Мавзолей Ленина
Росіяни хочуть залишити пам'ятники Леніну, але винести його тіло з мавзолею
Wikimedia commons
Згодні з тим, що пам'ятники Леніну повинні бути знесені, 14% жителів Росії, проти цього виступають 79% респондентів (швидше не згодні 38%, абсолютно не згодні 41%), свідчать дані опитування "Левада-центру".

За даними опитування, 31% росіян вважають, що тіло Леніна слід залишити в мавзолеї, 26% підтримують ініціативу поховати на Волковському кладовищі в Санкт-Петербурзі, а 32% опитаних хотіли б поховати біля Кремлівської стіни.

Більшість жителів Росії (66%) впевнені, що Ленін зіграв позитивну роль в історії країни, протилежної точки зору дотримуються 22% опитаних.

Опитування проведено 31 березня – 3 квітня 2017 року серед 1600 осіб у 137 населених пунктах РФ. Заявлена статистична похибка – не більше 3,4%.

Читайте також: У Чопі на аукціоні продали пам'ятник Леніну

Нагадаємо, що станом на січень 2017 року в рамках декомунізації в Україні було демонтовано 1320 пам'ятників Володимиру Леніну.

На початку квітня офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова попросила Україну залишити хоча б один пам'ятник Володимиру Леніну, оскільки саме він (на думку Захарової) є основоположником українізації України.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...