Майже 60% росіян виступили проти введення російських військ в Донбас

4 березня 2015 в 08:49

Третина росіян (34%) вважає, що між Росією і Україною йде війна.

АТО
34% росіян вважають, що між Росією і Україною йде війна
batalion.azov/vk.com

Близько 38% росіян впевнені: конфлікт на південному сході України призведе до того, що "ДНР" і "ЛНР" будуть існувати як незалежні держави, подібно Придністров'я, Абхазії і Південної Осетії, свідчать результати соцопитування.

При цьому 60% виступають проти введення російських військ в Донбас у разі загострення конфлікту. Прихильників такого сценарію стало більше у порівнянні з вереснем минулого року на вісім процентних пунктів (30%).

Кожен п'ятий (18%) думає, що "ДНР" і "ЛНР" залишаться у складі України на правах широкої автономії.

У тому, що це протистояння затягнеться на багато років, подібно палестино-ізраїльського конфлікту, упевнені 12% росіян. Входження регіонів до складу Росії прогнозують 9%, а ще 3% вважають, що Донецька і Луганська області залишаться з Україною на правах звичайних регіонів.

Важко відповісти 20% респондентів.

За даними опитування, більшість росіян (60%) не згодні з думкою, що між Росією і Україною йде війна. 34% дотримуються протилежної позиції, 7% вагалися з відповіддю.

У разі поновлення воєнних дій на південно-сході України вводити туди російські війська не слід, впевнені 60% респондентів. Кожен четвертий (25%) бачить в цьому необхідність, 16% вагалися з відповіддю.

Опитування проводилося 20-23 лютого серед 1600 осіб у 134 населених пунктах 46 регіонів РФ.

Читайте також: Про силове відвоювання Криму у Росії мріє тільки 20% українців - опитування

Згідно з результатами опитування ВЦВГД (Всеросійського центру вивчення громадської думки), тільки 16% росіян вважають, що "республіки" бойовиків, створені на Сході України, потрібно прийняти до складу РФ. Дві третини жителів Росії (65%) впевнені, що їхня країна зацікавлена в "заморожуванні" збройного конфлікту на Сході України, нехай і ціною поступок і фінансових втрат.

За матеріалами: Интерфакс
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...