Лукашенко, який знаходиться при владі чверть століття, зізнався в страху ліберальних реформ

21 квітня в 13:58

Передостанній диктатор Європи завжди боявся ліберальних реформ, навіть коли був "зовсім сопливим президентом".

Лукашенко и мудаки
Лукашенко згадав про своє сопливе президентство
Сайт президента Білорусі
Президент Білорусі Олександр Лукашенко стверджує, що ліберальні реформи можуть проводити лише великі країни.

"Наша держава не може конкурувати з гігантами у цьому лібералізмі. Я ще зовсім сопливим президентом говорив про те, що у нас немає грошей ризикувати і йти на якісь реформи. А раптом провалимося?" - сказав Лукашенко в ході щорічного послання до білоруського народу і національних зборів.

За його словами, такі реформи можуть дозволити собі тільки великі країни на зразок Росії, Китаю і США. "Наша країна не зможе потім ці дірки закривати. Тому я завжди був акуратний і обережний і не кидався на нові ідеї", - сказав він.

"Європа разом з США, які нав'язували нам ліберальну ідею, вже від неї відмовилися і ведуть пошук нової моделі розвитку. Тому не сідайте в старий вагон і не штовхайте нас до того, щоб ми слідували цим ліберальним ідеям. Нам треба підключитися до світового процесу і разом з усім світом визначити, як рухатися далі", - стверджує Лукашенко.

Читайте також: Лукашенко вимагає від білоруських вчених нове джерело енергії

Лукашенко вперше був обраний президентом Білорусі в 1994 році. У 1996 році за результатами референдуму про поправки до конституції відлік п'ятирічного терміну президентства розпочато заново, а Лукашенко отримав додаткові повноваження. Лукашенко також обирався президентом в 2001 році, 2006 році, в 2010 році і в 2015 році.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , DT.UA ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...