Лукашенко попросив США припинити м'ясорубку на сході України

30 березня 2016 в 13:17

Якщо США зроблять кілька кроків, війна на сході України буде закінчена, заявив Лукашенко, не уточнивши, яких саме кроків.

Лукашенко
Лукашенко дав інструкції помічнику міністра оборони США
Сайт президента Білорусі

Збалансувати ситуацію в Україні без США неможливо, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі із заступником помічника міністра оборони США Майклом Карпентером.

Лукашенко зазначив, що виклики, які складаються у Східній Європі, "якщо не сьогодні, то завтра здатні серйозно вплинути на ситуацію в Європі взагалі". "Збалансувати ситуацію тут, маю на увазі Україну та інші тенденції, без Сполучених Штатів неможливо", - сказав президент Білорусі.

Він заявив, що це його тверда переконаність, і нагадав, що неодноразово заявляв про це публічно ще до проведення в Мінську саміту "нормандської четвірки". Лукашенко пропонував тоді підключити до врегулювання кризи в Україні США, час показав, що він мав рацію.

"Якщо Сполучені Штати захочуть завтра припинити війну на сході України і зроблять кілька кроків у цьому напрямку, ця м'ясорубка там буде закінчена", - заявив президент Білорусі.

Як писало видання Die Welt, конфлікт між Росією і Україною ще не закінчився, але найбільшим переможцем в даний час в ньому став президент Білорусі Олександр Лукашенко. Раніше на Заході його називали "останнім європейським диктатором". А тепер він став посередником у російсько-українському конфлікті і зміг позбутися санкцій, які ЄС ввів проти його режиму.

За матеріалами: DT.UA , Белта ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...