Топ Новини

Лідер КНДР наказав готуватися до ядерного випробування, у країні введено воєнний стан

31 січня 2013 в 13:40

Ядерне випробування може бути проведено раніше, ніж передбачалося. Деякі експерти припускають, що його може бути проведено 16 лютого - у день народження колишнього лідера КНДР Кім Чен Іра, або 25 лютого, коли відбудеться інавгурація президента Південної Кореї Пак Кин Хе.

Ким Чен Ын
Кім Чен Ин ввів у КНДР військовий стан

КНДР Кім Чен Ин видав секретний наказ завершити підготовку до ядерного випробування і провести його найближчим часом, повідомила газета "Чунан ільбо", посилаючись на інформовані південнокорейські джерела.

За даними джерел, Кім Чен Ин також наказав ввести у країні воєнний стан.

"Країна перебуватиме на воєнному стані, починаючи з півночі 29 січня, і всі частини на лінії фронту (з Південною Кореєю) і в центральних районах повинні бути готові до війни", - цитують заяву лідера КНДР джерела.

Державні ЗМІ КНДР повідомили у неділю, що Кім Чен Ин у суботу провів екстрену нараду за участю вищого командного складу збройних сил і держбезпеки.

За даними газети, на ній північнокорейський лідер віддав шість наказів, у тому числі про проведення ядерного випробування. "Чунан ільбо" при цьому зазначає, що представники південнокорейського уряду повідомили, що ці дані отримані від джерел у Пекіні.

За інформацією джерел, ядерне випробування може бути проведено раніше, ніж передбачалося. Деякі експерти припускають, що його може бути проведено 16 лютого - в день народження колишнього лідера КНДР Кім Чен Іра, або 25 лютого, коли відбудеться інавгурація президента Південної Кореї Пак Кин Хе.

Як вже повідомлялося, у відповідності з останніми оцінками експертів американського університету Джона Хопкінса, зробленими на підставі вивчення супутникових фотографій північнокорейського ядерного полігону "Пунге-рі", Пхеньян буде готовий до здійснення третього підземного ядерного вибуху "протягом декількох тижнів або раніше". Північна Корея провела перше підземне ядерне випробування у 2006 році, друге - у 2009.

Читайте також:

Знімки з супутника підтвердили готовність до ядерних випробувань КНДР

Клінтон погрожує КНДР заходами у разі продовження ядерної програми

Північна Корея оголосила про проведення ядерних випробувань

КНДР пообіцяла нові запуски супутників

Інтерфакс
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...