Концерн "Калашников" відмовився "у поточних умовах" починати виробництво автоматів в США

Поділитися
Концерн "Калашников" відмовився "у поточних умовах" починати виробництво автоматів в США
В якості базової моделі для збірки планувалося використовувати автомат АК-102. Цю модель мали намір збирати на території промислової зони у Філадельфії, розташованої в штаті Пенсільванія.

Автомати Калашникова не будуть збирати на території США. Таке рішення ухвалила рада директорів збройового концерну. Відмовитися від складання зброї на американській території в компанії вирішили ще 15 травня 2014 року, але відомо про це стало тільки 6 червня. У раді директор порахували, що запускати виробництво автоматів в США "у поточних умовах" недоцільно.

Після анексії Криму Росією, Сполучені Штати і країни ЄС ввели санкції, які торкнулися кількох десятків російських офіційних осіб. У зв'язку з цим на світовій арені заговорили про початок нової холодної війни між РФ і США.

"Рада директорів "Калашникова" визнав реалізацію даного проекту в поточних умовах недоцільною", - повідомив "Інтерфаксу" джерело, знайоме з ситуацією. За його словами, проект виробництва популярних російських автоматів на американській території запропонувала компанія Itadesa.

На сайті корпорації Itadesa, назва якої є абревіатурою від "Industrial trade and development company", говориться, що вона є частиною міжнародної групи, створеної в 1999 році в Чехії і має представництва в шести країнах світу, в тому числі і в США. У Росії компанія тісно співпрацює з банком "Фінансово-промисловий капітал".

В лютому 2014 року Itadesa звернулася в "Рособоронекспорт" з проханням організувати на території США виробництво російського зброї. В якості базової моделі для збірки фірма планувала використовувати автомат АК-102. Цю модель мали намір збирати на території промислової зони у Філадельфії, розташованої в штаті Пенсільванія.

При цьому під час виробничого процесу фахівці Itadesa збиралися самостійно виготовляти деякі другорядні деталі автомата, щоб по американському законодавству мати можливість ставити на готовому виробі маркування "Made in USA".

Наявність такого маркування дозволило б Itadesa брати участь у конкурсах на постачання автоматів Калашникова міністерству оборони США та іншим силовим відомствам країни. На початковому етапі компанія запропонувала російській стороні закупити 90 тисяч складальних комплектів АК-102.

Однак у російському концерні все ж вирішили відхилити пропозицію Itadesa. Як пояснив ІТАР-ТАРС джерело, знайоме з ситуацією, у відповідь на запропоноване американською компанією співробітництво було прийнято рішення, що "це не цікаво і не рентабельно".

В даний час на території США виробляються копії автоматів Калашникова компаніями, не афілійованими з російським концерном. Це так звані клони знаменитого російського автоматичної зброї. Їх виробництвом, як повідомляється на спеціалізованому американському сайті, присвяченому автомату Калашникова, займаються 16 компаній. !zn

Читайте також:

Американці випробували бойового літаючого робота-невидимку (ВІДЕО)

ООН підрахувала витрати в світі на озброєння в 2011 році: 1,7 трильйона доларів

Росія до 2018 року створить нову міжконтинентальну ракету для подолання системи ПРО потенційного супротивника

Росія створить "супертанк" з дистанційним управлінням і цифровий гарматою

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі