Топ Новини

Командувач НАТО в Європі вважає, що Росія стала ворогом для США

25 лютого 2016 в 18:58

Генерал Брідлав переконаний, що Москва прагне переписати правила міжнародного порядку.

Филипп Бридлав
Брідлав вважає Росію загрозою для США. Ілюстрація
unian.net
 Росія хоче стати ворогом Заходу і становить "екзистенційну небезпеку для США" і їхніх союзників. Про це, як повідомляє Радіо Свобода, заявив головнокомандувач військ НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав під час виступу у Комітеті з питань збройних сил Палати представників Конгресу США.

Він переконаний, що Кремль сьогодні "хоче переписати узгоджені правила міжнародного порядку" і підірвати мир у Європі.

"Росія обрала шлях, на якому вона вирішила стати противником і становить довгострокову екзистенційну загрозу для Сполучених Штатів і для наших європейських союзників і партнерів", – сказав генерал.

Раніше перший президент Литви Вітаутас Ліндсбергіс писав на сторінках Die Welt писав, що Росія становить загрозу для Заходу через жагу розширюватися. Він звертає увагу, що розпад СРСР, який у Москві розцінюють як "втрату території", зараз називають "найбільшою трагедією ХХ століття". Тому і війну Росії проти України варто, на думку екс-президент Литви, як спробу повернути собі контроль над "втраченим".

Тим часом, видання New York Times писало, що Росія хоче вести війни в Сирії і Україні одночасно. І цьому підтвердженням слугує той факт, що відносне перемир'я в Донбасі, яке тривало з вересня, закінчується. Українські військові все частіше гинуть від куль проросійських бойовиків, які, за свідченнями ОБСЄ, підвели до лінії фронту танки.

За матеріалами: Радіо Свобода
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...