Топ Новини

Китай забезпечує третину зростання глобальної економіки

12 березня в 09:33

Незважаючи на зменшення темпів зростання, китайська економіка залишається однією з найбільш швидкозростаючих у світі.

Деньги_Китай
Економіка Китаю продовжує зростати, але у країни вистачає проблем у цій сфері
Китайський уряд хоче утримати темпи зростання економіки на рівні 6,5% в рік до 2020. Але, незважаючи на те, що в минулому році зростання економіки Китаю становило 6,7% і досягло мінімуму з 1991 року, країна показує одні з найкращих темпів зростання у світі. Про це у своїй статті для DT.UA пише Олексій Коваль.

Автор зазначає, що внесок Китаю в зростання глобальної економіки досяг 33,2%. Обсяг китайської економіки склав 74,4 трлн юанів, що становить понад 11 трлн доларів. Китай за цим показником скорочує відставання від США. Однак китайський прем'єр визнав, що минулий рік виявився важчим, ніж він очікував. Забезпечення стабільності економіки стає основним завданням уряду в умовах існуючих дисбалансів попиту та пропозиції, перевиробництва, реформи галузевої структури країни.

"Владі доводиться вирішувати непросту задачу: утримати рівень безробіття на позначці 4,5%, але тут же планувати скорочення потужностей з випуску сталі і видобутку вугілля. Дефіцит бюджету КНР досягне в цьому році 3% ВВП (за неофіційними оцінками — 3,8%)", – пише Коваль.

Читайте також: Китай став найважливішим торговим партнером Німеччини
Детальніше про зміни зовнішньої і внутрішньої політики Китаю читайте у статті Олексія Коваля "Пекін вивіряє курс" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...