Топ Новини

Кіпр підвищив податки на відсотки за депозитами

19 квітня 2013 в 13:17

Депутати схвалили підвищення податку на компанії з 10% до 12,5%; збільшення податку на відсотки за депозитами з 15% до 30%, які будуть йти на оборону; збільшення спеціального податку на фінансові установи з 0,11% до 0,15%.

Парламент Кіпру переважною більшістю голосів проголосував у четвер увечері за чотири з шести законів, ухвалення яких вимагала трійка кредиторів, повідомило Кіпрське агентство новин.

За ці закони проголосували 46 з 56 депутатів, у тому числі з опозиційної партії кіпру АКЕЛ.

Їхнє прийняття відкриває шлях для надання ліквідності приблизно на 2 млрд євро з Європейського механізму фінансової стабілізації.

Так, депутати схвалили підвищення податку на компанії з 10% до 12,5%; збільшення податку на відсотки за депозитами з 15% до 30%, які будуть йти на оборону; збільшення спеціального податку на фінансові установи з 0,11% до 0,15%.

Голосування за законом, що передбачає подальше скорочення заробітної плати державних службовців і посадових осіб, відкладено на тиждень. При цьому вирішено скорочення зарплати у держсекторі провести шляхом введення "добровільних внесків", щоб воно не позначилося на пенсійних правах співробітників. На тиждень відкладено введення збору за надання лікарської і фармацевтичної допомоги.

Економіка Кіпру опинилася на межі краху після вимоги Єврогрупи ввести податок на депозити. Однак Кіпру довелося погодитися на санацію своєї банківської системи і списання частини депозитів в обмін на 10-мільярдний пакет допомоги ЄС. Тепер Нікосії зі свого боку треба знайти близько 13 мільярдів євро.

Читайте також:

"Заохочувальний приз" від Кіпру: розорені вкладники зможуть отримати громадянство

На Кіпрі залишилося не менше 14 мільярдів доларів з України, решта - банківська таємниця

Жителі Кіпру в середньому в три рази багатші за німців

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...