Топ Новини

Казахстан йде на поглиблення економічних відносин з Євросоюзом

10 жовтня 2014 в 02:34

Казахстан і Євросоюз завершили переговори щодо нової угоди про співпрацю і щодо вступу Казахстану до СОТ.

назарбаев баррозу
Назарбаєв і Баррозу завершили переговори і скоро поглиблять економічні зв'язки

Казахстан і Євросоюз незабаром підпишуть угоду нового рівня про розширене партнерство і співпрацю. Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва.

Документ про завершення переговорів був підписаний в Брюсселі в присутності президента Назарбаєва і голови Єврокомісії Жозе Мануела Баррозу.

"Нова угода - це практичний інструмент, який забезпечить умови для успішної діяльності казахстанських і європейських підприємців. Також зміцнить контакти між нашими громадянами. Казахстан ухвалив "Стратегію розвитку до 2050 року", поставивши за мету входження в число 30-ти найбільш розвинених країн", - прокоментував документ глава Казахстану.

За його словами, Казахстан - єдина країна в Центральній Азії, яка підпише з ЄС угоду "другого покоління". Назарбаєв також зазначив, що одним з ключових аспектів нової угоди є модернізований автомат розділ.

"Він враховує зобов'язання, прийняті Казахстаном в рамках вступу до Світової торговельної організації, а також прийняті в рамках Митного союзу і Договору про Євразійський економічний союз. Хотів би особливо відзначити, що справжнім проривом у відносинах між Казахстаном і ЄС стала домовленість про можливість підготовки угоди про спрощення візового режиму між нашими сторонами одночасно з угодою про реадмісію", - додав Назарбаєв.

Також в повідомленні прес-служби наголошується, що сторонами було підписано ще один документ - про завершення двосторонніх переговорів між Казахстаном та ЄС в рамках вступу Казахстану до СОТ.

Нагадаємо, раніше Назарбаєв заявляв, що Казахстан залишає за собою право вийти з Євразійського союзу.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...