Ілларіонов прогнозує союз США і РФ щодо "сирійського питання" і скасування санкцій

Поділитися
Ілларіонов прогнозує союз США і РФ щодо "сирійського питання" і скасування санкцій США закріплять "надбання" Росії в Україні © inforesist.org
США знімуть санкції з нового свого союзника щодо "сирійського питання" і закріплять "надбання" Росії в Україні.

Колишній радник президента Росії Володимира Путіна Андрій Ілларіонов прогнозує, що слідом за Сочинско-мюнхенською угодою Путіна і американського президента Барака Обами по Україні наближається чергова "мюнхенська угода" – тепер по Сирії, про це йдеться в його блозі.

Ілларіонов нагадує, що німецький канцлер Ангела Меркель допустила участь Асада в діалозі про вирішення конфлікту в Сирії. "Так, це дійсно схоже на пролог до повномасштабної війни", - прокоментував цю інформацію Ілларіонов.

Він прогнозує, що наслідком "сирійського мюнхена" стане кооперація Росії з США щодо "сирійського питання", що "фактично прориває неповну зовнішньополітичну ізоляцію Росії і знімає з ВВП статус "ізгоя"".

"Закріплюються всі надбання Росії в Україні: все, чим зайняті тепер західні лідери – необхідність переговорів з Асадом. Яка Україна, про що це?!", - продовжує він.

Крім того, Ілларіонов впевнений, що "з нового цінного союзника гарантується зняття (як мінімум, пом'якшення) всіх санкцій до кінця поточного року, або, в крайньому разі, на початку наступного".

"Досягається новий рівень мобілізації та дисциплінованості російських еліт. Якщо у когось в оточенні ВВП і з'являлися ідеї щодо того, що треба щось робити по-іншому, то тепер-то всім абсолютно ясно, що "тато знову зробив усіх". Політичні еліти, на розкол яких покладалися певні надії, гуртуються навколо "альфа-самця", який знову довів свою крутизну", - йдеться у блозі.

За його словами, Кремль абсолютно відкрито і легально введе на Близький Схід війська – "тепер з повної згоди і під прикриттям США".

"Виправданням російської інтервенції, виправданням того, що в Сирію перекидаються літаки і системи ППО, тепер займаються не Шойгу, що не Лавров, навіть не Пєсков, а Держсекретар США Керрі:"У Сирії російські військові перебувають для того, щоб захищати російських військових ". Світ стогнав від реготу і стану голови автора", - коментує він.

"При підтримці Росії шиїтський блок Іран – Сирія – Хезболла стає найпотужнішою силою. Вона розгортає повномасштабну війну проти сунітів. Велика війна на Близькому Сході стає неминучою. Так, а якими будуть ціни на нафту в умовах великої війни на Близькому Сході?", - резюмує він.

Разом із тим, видання The Financial Times пише, що втручання Росії у війну в Сирії вказує на слабкість Асада.

У четвер, 24 вересня, видання The New York Times повідомило, що Обама і Путін можуть зустрітися в Нью-Йорку наступного тижня. Американський президент хоче переконати російського лідера відмовитися від підтримки Асада.

Як відомо, з моменту початку війни в Сирії в 2011 році, Росія і Іран наполегливо підтримують режиму Башара Асада, в той час як Туреччина, США, країни ЄС та інші країни Заходу засуджують Асада і вимагають його відставки. Більше того, паралельно з конфліктом між сирійською опозицією і Асадом в Сирії йде війна з терористами ІДІЛ, однак щодо спільної боротьби з ісламістами сторони досі не можуть домовитися.

В цей же час, розвідувально-аналітична агенція Stratfor дійшла висновку, що Москві потрібна Сирія заради переговорів із США про майбутнє України і зняття санкцій.

Москва, швидше за все, хоче домогтися поступок і від Ізраїлю. Тут варто підкреслити, що представники оборони Ізраїлю допомагають у підготовці української армії та добровольчих батальйонів для боротьби з проросійськими бойовиками на Сході України. Також Кремль може бути зацікавлений у припиненні поставок Україні ізраїльського військового спорядження. Як і в 2008 році, Росія може бути зацікавлена в угоді з Ізраїлем.

Раніше повідомлялося, що влада США відкинула пропозицію Росії створити нову коаліцію для боротьби з бойовиками терористичної організації "Ісламська держава".

Після інформаційного шуму і занепокоєння, вираженого з цього приводу Вашингтоном, президент Путін визнав, що Росія допомагає Дамаску технікою, зброєю і тренуванням військових, проте зазначив, що говорити про російську участь у військових операціях в Сирії передчасно. Втім, пам'ятаючи його брехню про неприсутність російських військових у Криму і на Донбасі, до подібних заяв слід ставитися скептично, пише Василь Короткий у статті для DT.UA Куди везе "Сирійський експрес"?

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі