Глава Yahoo! Аморозо подав у відставку

26 квітня 2013 в 08:38

На його місце тимчасово прийде Мейнард Вебб-молодший. Сам Аморозо залишиться членом ради директорів, його доля вирішиться на зборах акціонерів компанії 25 червня.

абброзо
Фред Аморозо

Голова ради директорів Фред Аморозо подав у відставку. Про це йдеться в повідомленні Yahoo!.

Аморозо вже покинув пост голови, проте продовжить виконувати свої обов'язки в якості члена ради до зборів акціонерів, що відбудуться 25 травня.

При цьому він не буде домагатися переобрання до складу ради на майбутніх річних зборах акціонерів. В якості тимчасового голови на цю посаду рада призначила Мейнарда Вебба-молодшого.

За словами самого колишнього голови, він повідомив Yahoo! про те, що пропрацює на посаді лише один рік, ще коли ставав на чолі ради у травні 2012 року. Відтоді, нагадав Аморозо, компанія запросила на пост гендиректора колишню співробітницю Google Марісу Майєр, змінила команду менеджерів і випустила нові продукти.

Майєр прийшла в Yahoo! у липні 2012 року, і відтоді акції компанії, переживала кризу, зросли майже на 60 відсотків. Між тим, звістка про звільнення Аморозо призвела до зниження ціни акції на 8 центів до 25,12 долара вже після закриття торгів.

На початку березня з посиланням на неназвані джерела всередині компанії повідомлялося, що Yahoo! розглядає можливість придбання двох великих і декількох невеликих компаній. Однак ніяких подробиць запланованих угод розкривати тоді не стали. Пізніше стало відомо про переговори щодо придбання відеосервісу Dailymotion. Yahoo! також зацікавлена у придбанні компаній, які займаються рекламою і розробкою програм для смартфонів.

"Я дуже вдячний і гордий прогресом, який компанія Yahoo! зробила за останній рік. Коли я вступив на посаду в голови, я сказав раді, що моя мета - послужити один рік для Yahoo! у критичний момент трансформації", - заявив Аморозо.

Компанія Yahoo! Inc. заснована у 1994 р., володіє популярним пошуковою системою і надає широкий спектр інтернет-сервісів, послугами яких користуються загалом понад 0,5 млрд користувачів.

Штаб-квартира компанії знаходиться у місті Саннівейл (Каліфорнія, США). Чистий прибуток Yahoo! за підсумками I кварталу 2013 р. збільшився на 36% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 390 млн дол.

Читайте також:

Yahoo! закриває кілька своїх сервісів

Гендиректор Yahoo! звільнився через скандал з дипломом

Yahoo заплатила 17-річному студенту $ 30 млн дол. за програму для iPhone

Yahoo скорочує 5% своїх співробітників

За матеріалами: Лента.ру
Теги Yahoo!
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...