Глава ЦВК України відзначив "прикрі невідповідності" на виборах в Казахстані

20 березня 2016 в 13:06

Незважаючи на очевидні порушення Охендовський впевнений, що це жодним чином не ставить під сумнів @свободу волевиявлення" в Казахстані.

Михаил Охендовский
Охендовський прокоментував вибори в Казахстані
dvarulona.ru

Спостерігачі з України виявили передвиборні агітаційні матеріали на дільницях у день парламентських виборів в Казахстані.

"Ми відзначили невеликі невідповідності, прикрі, на мій погляд. До таких невідповідностей можна віднести наявність передвиборної агітації окремих партій та кандидатів сьогодні в день голосування. Це пасивна агітація", - сказав голова Центральної виборчої комісії України Михайло Охендовський на брифінгу в ЦВК Казахстану.

У той же час Охендовський переконаний, що це "жодним чином не вплине на результати голосування і не дозволить поставити під сумнів свободу волевиявлення казахстанських виборців".

Читайте також: Депутати Казахстану попросили Назарбаєва розпустити нижню палату парламенту

20 березня в Казахстані проходять загальні позачергові вибори депутатів мажилісу (нижньої палати парламенту) і масліхатів (місцевих представницьких органів влади) усіх рівнів. Вибори 98 з 107 депутатів мажилісу відбудуться на пропорційній основі - за допомогою голосування електорату за шість партій: "Нур Отан" ("Світло Вітчизни", партія влади, очолювана президентом країни Нурсултаном Назарбаєвим), Комуністична народна партія Казахстану (КНПК), "Ак жол" ("Світлий шлях"), "Бірлік" ("Єдність"), Загальнонаціональна соціал-демократична партія (ОСДП), і "Ауил" ("Село").

Попередні вибори в мажиліс відбулися в січні 2012 року. У них брали участь сім партій. Змогли подолати бар'єр в 7% і пройти в мажиліс три з них - "Нур Отан", яка отримала 83 місця, "Ак жол" (8 місць) і Комуністична народна партія Казахстану (7 місць).

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...